Na Парижі

У 2021 році у Вінниці додатково облаштували 773 місця для зупинки та стоянки транспортних засобів

Новини Вінниці / У 2021 році у Вінниці додатково облаштували 773 місця для зупинки та стоянки транспортних засобів
У Вінниці з одного боку ведеться боротьба з порушниками правил паркування, з іншого – створюються додаткові місця для зупинок та стоянок авто. Так, за у місті з’явились 773 місця для зупинки та стоянки транспортних засобів.

У Вінницькій міськраді підрахували, що минулого року інспектори з паркування виявили майже 33 тисячі правопорушень. Загальна сума штрафів - більше 16,6 млн грн. Кошти від штрафів надходять до міського бюджету і спрямовуються на різні проєкти розвитку територіальної громади.

Як розповили у департаменті енергетики, транспорту та зв’язку міськради, у Вінниці на кінець минулого року було 9638 місць для зупинки та стоянки транспортних засобів. У тому числі 425 для паркування автомобілів, якими керують водії з інвалідністю, 99 – для стоянок таксі, 24 – для зупинки та стоянки автівок з електричними двигунами та 24 місця для паркування мотоциклів. Загалом протягом 2021 року облаштовано 773 місця для зупинки та стоянки транспортних засобів в різних частинах Вінниці.

Як розповів начальник відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Геннадій Богуславський, з 16 березня 2021 року інспектори з паркування розпочали евакуйовувати авто порушників правил паркування. До кінця року інспектори склали 393 акти на тимчасове затримання транспортних засобів. 181 автомобіль евакуювали на штрафмайданчик Головного управління Нацполіції у Вінницький області.

Для комунікації із вінничанами працюють сторінка «Паркування Вінниця» у соціальній мережі Facebook та канали у месенджерах Telegram та Viber. Куди можна звертатись по всіх питаннях стосовно порушень правил паркування та за консультаціями.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї