Na Парижі

Цього року у Вінниці з’являться цікаві локації поблизу навчальних закладів

Новини Вінниці / Цього року у Вінниці з’являться цікаві локації поблизу навчальних закладів
Упродовж 2022 року в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької МТГ» реалізують проєкти поруч із закладами освіти. Поблизу ліцею №33 мають створити культурно-освітній простір просто неба. На території школи №5 буде спортивний осередок «Острівець здоров’я». У ліцеї №19 проведуть турнір з вуличних видів спорту. На території школи №27 з’явиться екологічний осередок, а біля ліцею №15 – екологічна стежинка Теренкур. Великокрушлинецька гімназія отримає спортивно-ігровий комплекс «Драйв». У жовтні 2021-го вінничани під час голосування надали перевагу цим ініціативам.

У 2022 році у Вінницькій міській територіальній громаді реалізують рекордну кількість проєктів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» – 23. Серед них, спортивний осередок на Замості, дитячий ігровий спортивний майданчик у Сабарові, сквер ім. О. Кобилянської на П'ятничанах, бібліоальтанка у Десні, зона відпочинку на ставку «Тарасишин», що в Щітках, пікнік-майданчик біля озера в Стадниці, комфортний простір очікування та відпочинку для пацієнтів і відвідувачів амбулаторії села Писарівка.

«З року в рік вінничани активно долучаються до конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Завдяки їхнім ідеям наше місто стає ще кращим. А починаючи з минулого року свої ініціативи подають на конкурс і мешканці приєднаних територій. Цьогоріч, у Вінницькій громаді втілять в життя 23 проєкти-переможці. П’ять з них – поруч із навчальними закладами. Ці ініціативи передбачають облаштування майданчиків, тематичних локацій, які мають екологічне, культурно-освітнє та спортивно-оздоровче спрямування», – каже начальниця інформаційно-аналітичного відділу департаменту правової політики та якості міської ради Наталія Малецька.

Великий проєкт № 33 «Культурно-освітній простір просто неба» предбачає між будинками №18 та 20 на вулиці Василя Порика облаштування відкритого культурно-освітнього простору. Це буде місце для співпраці закладів освіти, культури та громадських організацій з вільним доступом для жителів та гостей міста. Важливою складовою проєкту є дбайливе ставлення до навколишнього середовища - всі дерева збережуть, місця з ґрунтом засіють травою.

Реалізація великого проєкту №48 зі створення спортивного осередку «Острівець здоров’я» передбачає облаштування спортивного майданчика на вулиці Б. Ступки, 18. Тут діти і дорослі зможуть займатись фізичною культурою та спортом. На цьому майданчику будуть проводити спортивні свята і змагання.

Великий проєкт № 63 «Битва районів»: турнір з вуличних видів спорту для молоді міста». На Старому місті на перехресті вулиць 8 Березня та Северина Наливайка облаштують спортивну зону з майданчиком для проведення турніру із вуличних видів спорту для жителів Вінницької громади.

Також у цьому році буде втілений в життя великий проєкт №53 – «Затишна шкільна площа в Тяжилові». Тут планують створити екоцентр для емоційного розвантаження, де проводитимуть родинні свята та фестивалі. Це буде місце для сімейних прогулянок, заходів за участі батьків, учнів та вчителів. У центрі локації встановлять годинник, як символом цінності кожної хвилини життя. На ньому будуть мотивуючі фрази: «Вінниця – місто успішних людей», «Вінниця – місто свідомих громадян», «Вінниця – місто креативних ідей».

Переміг у конкурсі й малий проєкт №44 – «Екологічна стежинка Теренкур». У рамках ідеї передбачено облаштувати тематичні локації, які поєднані стежиною здоров’я та є базою для різнопланових екологічних заходів із залученням жителів Великої Вінниці.

Реалізують у Вінницькій міській територіальній громаді й великий проєкт №60 – «Спортивно-ігровий комплекс «Драйв». Саме на території Великокрушлинецької гімназії облаштують спортивно-ігровий майданчик.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї