Na Парижі

Троє вінничан приймають участь у вокальному проєкті «Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс серед осіб з особливими потребами «Іверія Брілліант»

Новини Вінниці / Троє вінничан приймають участь у вокальному проєкті «Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс серед осіб з особливими потребами «Іверія Брілліант»
Громадська організація «Об’єднання осіб особливих потреб України» запрошує всіх охочих підтримати «особливих» учасників у вокальному проєкті «Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс серед осіб з особливими потребами «Іверія Брілліант». У ньому приймають участь троє конкурсантів з Вінниці, яких можна підтримати.

Громадська організація «Об’єднання осіб особливих потреб України» запрошує всіх охочих підтримати «особливих» учасників у вокальному проєкті «Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс серед осіб з особливими потребами «Іверія Брілліант». У ньому приймають участь троє конкурсантів з Вінниці, яких можна підтримати.

Фестиваль стартував 13 липня і завершується 21 вересня. Організаторами проекту виступають наші партнери з Грузії Соціальне підприємство "Спеціальний журнал" під патронатом Католікоса Патріарха всія Грузії, його Святості и Блаженства Илії II, та NNLE. Проект відбувається за для подолання пандемії корона вірусу! У даному проекті приймають участь 33 учасника з Грузії, Польщі, Румунії, Вірменії, Азербайджану, Туреччини та України, яку представляють учасники відібрані нашою організацією, яка є офіційним партнером даного проекту в Україні. Україну у конкурсі представляють 9 виконавців з Вінницької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Черкаської та Львівської областей.

За правилами конкурсу є візитівка учасника та 2 етапи: 1 етап має 4 тури, 1- пісня на рідній мові, 2 - пісня на іноземній мові, 3 - пісня дуетом з зіркою, 4 - пісня (акапельно), 2 етап має 3 тури, 1- пісенний фольклор, 2 – пісня в супроводі музичного інструмента, 3 - виконання гімну країни, або гімну організації. Відео запис здійснюється в домашніх умовах.   Переможець буде визначений: 1) за кількістю телефонних дзвінків на спеціальний номер для кожного учасника, який діє тільки на території Грузії, 2) Кількість переглядів відео на офіційних інтернет ресурсах проекту. На кожен тур є тиждень для голосування, після чого відбувається підрахунок голосів.

Церемонія нагородження та гала-концерт відбуватиметься у місті Батумі в Грузії. Переможець Гран-При та 1 місце фестивалю отримають путівку на зимовий курорт Бакуріані у Грузії, 2-3 місця зможуть безкоштовно записати пісню у студії. Всі учасники проекту отримають різноманітні цінні подарунки, дипломи та медалі фестивалю. 

Наразі, розпочався 1тур 2-ого етапу, в якому приймають участь три представники з Вінниці, а саме Олександр Козак, Маріам Камара та Анна Матвєєва, які потребують нашої підтримки. Переглянути відео виступів учасників з України, і тим самим підтримати їх у конкурсі можливо на нашій сторінці https://www.facebook.com/goooopu/ . Переглянути всіх учасників проекту можливо наhttps://www.qelite.info/en/category/video/, https://www.youtube.com/channel/UCKbLWxXU07Jg8qz1Cui8iQA

С повагою, голова організації           Д.А. Швець

Сподобалася стаття? Розкажи про неї