Na Парижі

«ТеСАМеШоу» їдуть у Вінницю: «Будемо разом ловити миті позитиву і піднімати бойовий дух!»

Новини Вінниці / «ТеСАМеШоу» їдуть у Вінницю: «Будемо разом ловити миті позитиву і піднімати бойовий дух!»
Їхній гумор міцний, як постріл «Байрактара»!

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Мова — файна українська, серця — щирі й патріотичні, а концерти — завжди незабутні і надихаючі!

12 серпня о 19.00 у театрі ім. Садовського улюблені «вар’яти» — «ТеСАМеШоу» призначають побачення всій Вінниці та гостям міста!

Нас чекає нова концертна програма, актуальні жарти, яскраві пісні та дві години найкращого настрою, які запалять бойовим духом та позитивом кожного глядача!

— «ТеСАМеШоу» — це саме те шоу, яке потрібне всім, хто любить справжній український гумор! І ми продовжуємо робити те, що найкраще вміємо — жартувати українською там, де вона звучить! Там, де нас чекають! Давайте разом піднімемо наш дух до Перемоги, підтримаємо один одного та допоможемо ЗСУ! — запрошують усіх вінничан Владзьо, Володимир Жогло, Валентин Сергійчук, Віталій Тильний і Сергій Полупан, нагадуючи, що купуючи квитки, ви долучитесь до доброї справи!

Адже кошти від продажу квитків підуть на підтримку Збройних сил України.

Актори «ТеСАМеШоу» допомагають українській армії з 2014 року: вісім років поспіль передавали значну частину коштів із кожного концерту, а з початку повномасштабної війни рф розгорнули допомогу з подвоєною силою на усіх фронтах.

Сергій Полупан із перших днів записався в тероборону і разом із Жожкою їздив по військових частинах, даючи благодійні концерти.

Валентин Сергійчук із друзями скупляють машини за кордоном, ремонтують, фарбують і відвозять нашим бійцям.

Віталік Тильний з початку війни робив все, що можна робити — возив, перевозив, передавав, скупляв, відправляв, пакував, грузив, носив, селив, годував вимушених переселенців у рідному Тернополі.

А «Король монологів» Владзьо поїхав до села — у своє природнє середовище, де із друзями «кулінарного десанту» різав свині на тушонки для фронту.

Не полишаючи волонтерських справ, зараз актори відновили концерти для того, щоб підтримати економіку нашої держави (адже сплачують податки) і у надскладний час підняти настрій українцям та фінансово допомогти ЗСУ .

— Кожен із нас наближає перемогу, як вміє і як може. Весь народ згуртувався в один великий стальний клубок, який неможливо вже розмотати! — говорять учасники «ТеСАМеШоу». — Ми всі разом є сталь і криця. І ми непереможні! Слава Україні!

Приходьте 12 серпня о 19.00 у театрі ім. Садовського на концерт «ТеСАМеШоу» у Вінниці!

Будемо разом ловити миті позитиву, робити добрі справи і піднімати бойовий дух!

Квитки на концерт купуйте на сайті https://afisha.vn.ua

Також квитки вас чекають у касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, Вінницькій філармонії, креативному просторі «Артинов», рок-магазині «Мобі Дік» («МК Центр», 3й поверх), центрі розвитку «Origami» (Константиновича, 35), Royal pub (вул. Коцюбинського, 39), магазинах «Rock-n-Roll» (ТРЦ «Квартал», 2й поверх) і «Aladdin» (ТЦ «Plaza Park», навпроти «Сільпо» і ТЦ «Barbara», навпроти «ГРОШ»), «CHERDAK» (ТЦ «SkyPark», 8й поверх) і тур-клубі «Бідняжка» (вул. Соборна, 7).

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101-00-63, (093)101-00-63.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї