Na Парижі

«Такого нахабства ще не бачили»: у Барському районі на Вінниччині невідомі спустили орендований ставок і виловили всю рибу (ФОТО)

Новини Вінниці / «Такого нахабства ще не бачили»: у Барському районі на Вінниччині невідомі спустили орендований ставок і виловили всю рибу (ФОТО)
Доволі незвичний злочин скоєно біля села Окладне Барського району на Вінниччині. Там невідомі спустили ставок, що перебуває в оренді. Рибу, звісно, виловили.

Доволі незвичний злочин скоєно біля села Окладне Барського району на Вінниччині. Там невідомі спустили ставок, що перебуває в оренді. Рибу, звісно, виловили. Орендар ставка Ольга Кордон мешкає в райцентрі, тому про витівку браконьєрів дізналась не відразу. Каже місцеві зателефонували і запитали: навіщо спустили ставок на зиму.

«Коли ми вчора (27 січня – ред.) туди приїхали, в мене ледь серце не зупинилось. Ми з чоловіком уже давно займаємось ставками, але такого нахабства ще не бачили, - розповідає жінка. – Ставок цей у нас в оренді вже третій рік. Ми фактично з нуля самі зробили: у перший рік загатили греблю, другий рік набиралась вода, минулого року зарибили. Там уже було багато карася, восени коропів вкинули. Бувало, що із сітками браконьєри попадались, іноді хтось дошки на греблі збивав, але щоб зрізати заставки і повністю спустити воду – такого навіть на думку не могли прийти».

Виставляти на зиму охорону, каже пані Ольга, теж не хотіли, сподіваючись на людську порядність…

Про цей випадок орендарі повідомили до поліції, написали відповідну заяву. Кажуть, правоохоронці приїжджали на місце, обіцяли розібратись.

«Поліцейські теж казали, що  такий випадок бачать вперше. Спочатку нам навіть хотілось кинути той ставок, але подумали – скільки сил і ресурсів в нього вже вклали… Навесні планували розширювати… Тому будемо знову його відновлювати», - каже Ольга Кордон.

Новини Вінниці / «Такого нахабства ще не бачили»: у Барському районі на Вінниччині невідомі спустили орендований ставок і виловили всю рибу (ФОТО)Новини Вінниці / «Такого нахабства ще не бачили»: у Барському районі на Вінниччині невідомі спустили орендований ставок і виловили всю рибу (ФОТО)Новини Вінниці / «Такого нахабства ще не бачили»: у Барському районі на Вінниччині невідомі спустили орендований ставок і виловили всю рибу (ФОТО)Новини Вінниці / «Такого нахабства ще не бачили»: у Барському районі на Вінниччині невідомі спустили орендований ставок і виловили всю рибу (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї