Na Парижі

Скільки у вересні коштуватиме газ для вінничан? У «Вінницягаз Збут» оприлюднили новий тариф

Новини Вінниці / Скільки у вересні коштуватиме газ для вінничан? У «Вінницягаз Збут» оприлюднили новий тариф
У ТОВ «Вінницягаз Збут» до початку місяця постачання заявили про вартість газу для побутових споживачів. За куб блакитного палива вінничанам доведеться сплатити 5,499 грн.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

У ТОВ «Вінницягаз Збут» до початку місяця постачання заявили про вартість газу для побутових споживачів. За куб блакитного палива вінничанам доведеться сплатити 5,499 грн.

«Вартість блакитного палива в Україні напряму залежить від котирувань на європейських біржах. Після падіння цін до історичного мінімуму навесні поточного року, зараз на газових хабах в Європі відбувається стрімке здорожчання природного газу.

Наразі ціна контрактів на вересень вже складає 5,5 грн за куб. м, з урахуванням вартості транспортування до кордону України», - зазначають у пресслужбі компанії-постачальника.

У підприємстві нагадують, що ощадливі споживачі мають можливість взяти участь у акції «Твоя енергонезалежність» і забезпечити себе газом на опалювальний сезон за серпневою ціною – 4,49 грн/куб. м. Термін дії цієї пропозиції спливає вже за кілька днів У вересні акційна ціна вже складатиме 4,99 грн/куб. м.

Раніше писав NaПарижі, що «Нафтогаз» в півтора рази підвищив ціну на газ для населення. Як повідомляє сайт компанії, «Нафтогаз» також підвищує річну ціну на газ для населення. У перші два тижні вересня її можна зафіксувати на рівні 4,73 грн/куб.м з ПДВ (без вартості розподілу). З 16 по 30 вересня вартість тарифу підвищується до 5,24 грн/куб.м.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї