Na Парижі

Скіфське золото, раритетні автівки та зброю Богуслаєва планувалось вивезти за кордон

Новини Вінниці / Скіфське золото, раритетні автівки та зброю Богуслаєва планувалось вивезти за кордон
СБУ запобігла вивезенню з України елітного автопарку, зброї і антикваріату, які належать президенту промислового гіганта «Мотор Січ» В.Богуслаєву. Колекції скіфського золота бізнесмена та посібника країни-агресорки міг би позаздрити будь-який з музеїв.

Про спробу незаконного вивезення, аби уникнути арешту, повідомляє Служба безпеки України.

«Служба безпеки розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень. Це майно намагалися приховано вивезти з України, щоб уникнути його арешту у межах кримінального провадження. Серед вилученого – раритетні автомобілі та вогнепальна зброя, а також скіфське золото і предмети античних часів та Київської Русі», - йдеьться у повідомленні.

У результаті слідчо-оперативних дій встановлено учасників оборудки. Ними виявились декілька керівників структурних підрозділів заводу.Теоретично вони мають понести відповідальність у протиправних діях.

«Саме вони намагались сховати майно свого очільника на території підконтрольних комерційних структур. У подальшому посадовці планували нелегально вивезти «активи» за межі нашої держави», - зазначають у спецслужбі.

Втім, контррозвідники та слідчі СБУ спрацювали на випередження, своєчасно встановили місцезнаходження цих схованок та їх організаторів.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили:

  • 7 елітних автомобілів, у тому числі 4 раритетних;
  • катер;
  • 3 мисливські рушниці і гвинтівку;
  • велику кількість предметів старовини народів Європи.

Усе майно направлено на експертизу. Тривають заходи з накладення на нього арешту.

«Крім того, СБУ викрила інших представників найближчого оточення «любителя Искандера-М», які схиляли працівників заводу до збору підписів під «колективним зверненням» щодо пом’якшення міри запобіжного заходу для їхнього керівника. Для цього застосовували до людей психологічний тиск, погрожуючи звільненням і подальшими «наслідками», - додають в СБУ.

Нагадаємо, що контррозвідка та слідчі СБУ затримали президента АТ «Мотор Січ» Богуслаєва та керівника одного із департаментів підприємства у жовтні цього року.

За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до Росії. Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинної діяльності та притягнення до відповідальності винних осіб.

Заходи із блокування правопорушень проводили співробітники Департаменту контррозвідки та Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Новини Вінниці / Скіфське золото, раритетні автівки та зброю Богуслаєва планувалось вивезти за кордон Новини Вінниці / Скіфське золото, раритетні автівки та зброю Богуслаєва планувалось вивезти за кордон Новини Вінниці / Скіфське золото, раритетні автівки та зброю Богуслаєва планувалось вивезти за кордон Новини Вінниці / Скіфське золото, раритетні автівки та зброю Богуслаєва планувалось вивезти за кордон Новини Вінниці / Скіфське золото, раритетні автівки та зброю Богуслаєва планувалось вивезти за кордон Новини Вінниці / Скіфське золото, раритетні автівки та зброю Богуслаєва планувалось вивезти за кордон Новини Вінниці / Скіфське золото, раритетні автівки та зброю Богуслаєва планувалось вивезти за кордон Новини Вінниці / Скіфське золото, раритетні автівки та зброю Богуслаєва планувалось вивезти за кордон Новини Вінниці / Скіфське золото, раритетні автівки та зброю Богуслаєва планувалось вивезти за кордон
Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї