Na Парижі

Сімнадцять вінничан зізналися, що за минулий рік заробили понад мільйон

Новини Вінниці / Сімнадцять вінничан зізналися, що за минулий рік заробили понад мільйон
Якщо з період деклараційної кампанії минулого року 12 вінничан заявили про отриманий річний дохід, що перевищив 1 млн грн., то нині – лише за січень і лютий – побідні статки на Вінниччині задекларували 17 громадян.

Якщо за період деклараційної кампанії минулого року 12 вінничан заявили про отриманий річний дохід, що перевищив 1 млн грн, то нині – лише за січень і лютий – подібні статки на Вінниччині задекларували 17 громадян.

Як повідомляють в управлінні інформаційної політики ГУ ДПС України у Вінницькій області, за два місяці деклараційної кампанії 3458 мешканців області вже прозвітували про отримані у 2019 році доходи. Загалом вони задекларували понад 516,1 мільйонів гривень.

За словами в.о. начальника Головного управління Олега Мартинюка, із загальної кількості декларантів, правом на податкову знижку скористалось 1920 громадян, з яких 1437 сплачували кошти на користь закладів освіти. За результатами розрахунків їм повернуть понад 4,7 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. 

З 1538 громадян, які зобов’язані були подати декларацію, і упродовж січня-лютого задекларували доходи за 2019 рік, 950 вінничан прозвітували про інші доходи (переважно доходи від продажу сільськогосподарської продукції), 362 – про доходи у вигляді спадщини, 156 – про доходи від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, 51 – про доходи від здавання в найм нерухомого майна, 7 – про інвестиційний прибуток.

За даними проведених розрахунків, ті, хто мав подати декларацію у обов’язковому порядку, сплатять до бюджету майже 6,2 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та понад 1,2 мільйон гривень військового збору.

За словами Олега Мартинюка, за підсумками деклараційного процесу січня-лютого 2020 року на Вінниччині вже є 17 мільйонерів проти 12, зареєстрованих на аналогічну дату минулого року.

Очільник податкової служби Вінниччини також зазначив, що прийнятий Верховна Рада України закон 3220 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)» термін подання річної декларації про майновий стан і доходи, який спливав 30 квітня, подовжено до 1 липня 2020 року.

Суму податкового зобов’язання, яке платниками визначено до сплати, необхідно сплатити до 1 жовтня 2020 року.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї