Na Парижі

Шість років тому звільнили Торецьк, серед тих, хто загинув при обороні міста - вінничанин

Новини Вінниці / Шість років тому звільнили Торецьк, серед тих, хто загинув при обороні міста - вінничанин
Шість років тому, зведений штурмовий загін української армії звільнив від російських окупантів місто Торецьк, яке тоді ще мало назву Дзержинськ. Окупанти пішли з міста, але постійно обстрілювали його, серед тих хто загинув був і наш земляк Микола Мельник із села Цибулівка Тростянецького району, що на Вінниччині.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

Шість років тому зведений штурмовий загін української армії звільнив від російських окупантів місто Торецьк, яке тоді ще мало назву Дзержинськ. Окупанти пішли з міста, але постійно обстрілювали його, серед тих хто загинув уже після звільнення міста, був і наш земляк Микола Мельник із села Цибулівка Тростянецького району, що на Вінниччині.

Відомо, що  21 липня 2014 року,  українські армійці увійшли в місто близько 6-ї години ранку та захопили штаб бойовиків. Упродовж 8 годин наші воїни героїчно стримували контратаки 200 озброєних бойовиків, підсилених танками і БМП. Наші бійці втримали оборону. Озброєні бандформування зазнали великих втрат і, кинувши важку техніку, втекли до Горлівки й Донецька.

Окупанти залишили місто, але спокій у місті так і не наступив. 26 липня 2014 року терористи, які вже відійшли до Горлівки, обстріляли  місцеву школу з системи залпового вогню «Град», постраждало також більше 40 квартир в житлових будинках, які знаходились поруч.

24 січня 2015 року терористично-російські угрупування обстріляли блокпост під Торецьком, загинули 6 військових, 10 поранені. 27 січня снаряд влучив  у приватне домоволодіння, загинула 88-річна жінка.

11 лютого під час обстрілу терористами від осколкового поранення у голову загинув солдат 44-ї артилерійської бригади Микола Мельник.У Миколи залишилися батьки і троє братів. Похований у  рідному селі на Вінниччині.

Фото та відео Арміяinfo

Сподобалася стаття? Розкажи про неї