Na Парижі

Сергій Моргунов: «Виділили 69 млн грн для зміцнення сил тероборони та посилення соцзахисту населення»

Новини Вінниці / Сергій Моргунов: «Виділили 69 млн грн для зміцнення сил тероборони та посилення соцзахисту населення»
Сьогодні, 25 лютого, під час чергової сесії Вінницької міськради депутати ухвалили важливі рішення в умовах воєнного стану. Зокрема, виділили 69 млн грн, щоб зміцнити сили територіальної оборони, закупити медикаменти для вінницьких лікарень та посилити соціальний захист населення.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

«25 млн грн спрямуємо на потреби тероборони, 5 млн з них - на забезпечення належних умов в місцях дислокації. 1,5 млн грн виділили на підтримку підрозділів силового блоку, які здійснюють протидію диверсійно-розвідувальних групам ворога. 22,5 млн грн виділили для формування додаткового резерву медикаментів та ЗІЗів для наших лікарень та потреб підрозділів ТрО. 20 млн грн - для підготовки місць розміщення для евакуйованих з інших міст, забезпечення їх харчуванням, одягом тощо», - зазначає Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Також очільник міста додає, що під час сесії ухвалили рішення щодо створення департаменту цивільного захисту міської ради, який дозволить швидко та якісно відпрацьовувати рішення у надзвичайних ситуаціях.

«Враховуючи, як наша армія боронить нашу землю - ми відстоїмо Україну. Перемога буде за нами. Ми згуртовані, як ніколи!», - наголошує Сергій Моргунов.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї