Na Парижі

Сергій Моргунов: «Відсьогодні у Вінниці дошкільнят приймають вже 15 садочків»

Новини Вінниці / Сергій Моргунов: «Відсьогодні у Вінниці дошкільнят приймають вже 15 садочків»
Відсьогодні у Вінницькій громаді працюють 15 чергових дитячих садочків. Ще один додатковий заклад відкрили у центрі міста – це муніципальний садочок №13. Про це у соцмережах повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначив, що чергові садочки працюють у різних мікрорайонах міста та у селі Писарівка, аби батькам було зручно відвести дитину. Також надають послуги і приватні освітні заклади.

«Важливо, щоб для дітей були створені в першу чергу безпечні умови. Відновлюють роботу тільки ті садочки, де є захисні приміщення, які слугують укриттям на час повітряних тривог. Батьки з розумінням ставляться до змін у роботі закладів у зв’язку з воєнним станом. Адже мета у нас одна – дбати про дітей, забезпечити їм комфорт і безпеку», - наголошує Сергій Моргунов.

Міський голова додає, що наразі вінницькі садочки відвідують близько 900 діток, серед них і малеча з родин, які зупинились у нашому місті, тікаючи від російських обстрілів.

«Віримо, що скоро ми повернемо маленьким вінничанам нормальне спокійне дитинство. Саме заради цього наші воїни чинять героїчний опір окупантам, саме задля цього вся країна згуртувалась, щоб здобути перемогу. Все буде Україна!» - говорить очільник Вінниці.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї