Na Парижі

Сергій Моргунов: відновлення реконструкції Батозької в нинішніх умовах - це ще і про економіку міста

Новини Вінниці / Сергій Моргунов: відновлення реконструкції Батозької в нинішніх умовах - це ще і про економіку міста
З початку тижня у Вінниці відновились роботи з реконструкції вулиці Батозької, які були зупинені з початку війни путінських окупантів на території України. Зараз робітники, котрі працюють на об’єкті, займаються завершенням робіт по заміні інженерних комунікацій. Щоб одразу після завершення опалювального сезону провести перепідключення водопровідних та газових мереж. Вінницький міський голова Сергій Моргунов сьогодні побував на об’єкті і ознайомився з ходом виконання робіт.

До початку війни в рамках реконструкції вулиці Батозької уже було проведено достатньо великий обсяг робіт: збудовано зливову каналізацію, перенесено силові кабелі для трансформаторних підстанцій. Також завершено встановлення 75 електроопор зовнішнього освітлення та змонтовані LED-світильники, які уже підключені і працюють. Ці ж електроопори будуть в подальшому використовуватись під контактну мережу для електротранспорту.

Наразі триває процес завершення прокладання двох гілок водогонів та газового колектору, щоб одразу після закінчення опалювального сезону зробити їх перепідключення та провести пуско-налагоджувальні роботи. І увійти в більш активну фазу реконструкції. Для чого уже найближчими днями генпідрядник буде додатково залучати працівників.

Мер зауважує, що реконструкція вулиці Батозької в теперішній ситуації - це мова не лише про комфорт для вінничан, але і про підтримання економіки міста.

«Війна внесла свої корективи в життя усіх українців, і ворог сьогодні знищує фактично всю інфраструктуру, особливо в таких містах як Херсон, Чернігів, Харків, Маріуполь. Українська армія дає гідну відсіч окупантам. Але на тих територіях України, де сьогодні умовно «мирне» життя, - все має бути спрямовано на те, щоб працювала економіка, і вона не зайшла в піке, - говорить Сергій Моргунов. - Зокрема, якщо ми говоримо про реконструкцію вулиці Батозької, то в нинішніх умовах це ще і комплекс заходів, спрямований на те, щоб ми могли забезпечити більш-менш економічну стабільність в громаді, зберегти робочу силу, а люди не втрачали свої робочі місця».

Далі орієнтовно упродовж трьох тижнів будуть тривати роботи із завершення формування конструктиву дороги під проїжджу частину і трамвайні колії. І можна буде приступати до наступного етапу.

«Після проведення перепідключень по водогонах і газовому колектору уже зможемо виходити на технологічний шар бетону, потім асфальтування. І вже після того почати укладання плит під «оксамитовий шлях» для трамваїв», - розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Семенюк.

Довжина ділянки вулиці Батозької, на якій проводиться реконструкція, близько 700 метрів. В цьому районі досить активне і ділове життя. Тому завершення робіт і відновлення руху на цій вулиці є важливим як для мешканців, які тут проживають, так і для представників малого та середнього бізнесу, котрі уже відновлюють свою роботу.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї