Na Парижі

Сергій Моргунов розповів, як Туристичний хаб перетворюють на ще одне місце тяжіння у самому центрі Вінниці

Новини Вінниці / Сергій Моргунов розповів, як Туристичний хаб перетворюють на ще одне місце тяжіння у самому центрі Вінниці
Вінницький міський голова Сергій Моргунов закликав усіх ділитися ідеями для створення нових активностей у турхабі, який планується відкрити вже цього року. У місцевій владі покладають на заклад великі надії щодо розвитку різних напрямків туризму.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

«Роботи в майбутньому Туристичному хабі не зупиняються. Тестується підсвітка фасаду, перетворюється і прилеглий простір на вулиці Соборній, крім того, поблизу Туристичного хабу вже встановлюють вуличні меблі. Доповнить локацію літня тераса та озеленення: тут планується висадити декоративні кущі та траву. Усе це разом покликано створити ще одне місце тяжіння у самому центрі міста», - написав у Facebook міський голова Сергій Моргунов.

Попереду ще завершення внутрішніх робіт у приміщенні Турхабу та здача в експлуатацію.

«Паралельно буде напрацьовуватись екосистема хабу та нового туристичного фронт-офісу. І тут важлива співпраця з підприємцями, ІТ-фахівцями, студентами - усіма, хто розвиває туризм у Вінниці. У синергії з креативною спільнотою ми зможемо досягти амбітної цілі – відкрити по-новому Вінницю для зовнішнього і внутрішнього туризму. Наше місто має потенціал, щоб стати центром відпочинкового, ділового та медичного туризму не тільки Подільського регіону, а і всієї Центральної України. Запрошую всіх подавати ідеї щодо активностей у Туристичному хабі Вінниці вже в цьому сезоні», – підкреслив мер.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї