Na Парижі

Сергій Моргунов прозвітував про завершення реконструкції вулиці Данила Нечая

Новини Вінниці / Сергій Моргунов прозвітував про завершення реконструкції вулиці Данила Нечая
Вулиця Данила Нечая – південні «ворота» Вінниці. Реконструкція магістралі повністю завершена. У два етапи оновлено 3,2 км дороги.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

«Результат 2021 року – капітально відремонтована ділянка між Брацлавською та Московською, іншу частину дороги, починаючи від вулиці Федорова, ми зробили у 2019-му», – написав у Facebook міський голова Сергій Моргунов.

У рамках другої черги робіт, реалізованої цьогоріч, ремонтники оновили проїжджу частину та тротуари, облаштували велодоріжки, змонтували 76 LED-світильників та підсвітили пішохідні переходи. Також встановили нові павільйони та влаштували тактильну плитку на зупинках громадського транспорту, висадили 89 кленів, збудували дощову систему водовідведення. Крім того, передбачили світлофорне регулювання та відеонагляд.

«Головний принцип реконструкції – це комплексність: комфортні умови і безпека для всіх учасників руху та стимул для економіки. Муніципальні інвестиції повинні працювати для Вінниці і вінничан. І цей інфраструктурний проєкт має позитивно вплинути на розвиток району Старе Місто», – зазначив мер.

Новини Вінниці / Сергій Моргунов прозвітував про завершення реконструкції вулиці Данила НечаяНовини Вінниці / Сергій Моргунов прозвітував про завершення реконструкції вулиці Данила НечаяНовини Вінниці / Сергій Моргунов прозвітував про завершення реконструкції вулиці Данила Нечая
Сподобалася стаття? Розкажи про неї