Na Парижі

Сергій Моргунов повідомив про поставку додаткового обладнання у «ковідні» лікарні Вінниці

Новини Вінниці / Сергій Моргунов повідомив про поставку додаткового обладнання у «ковідні» лікарні Вінниці
Десять систем штучної вентиляції легенів, шість апаратів високопотокової оксигенації та 12 моніторів пацієнта Вінницька міськрада закупила для міських лікарень. Додаткове медичне обладнання, яке допоможе рятувати хворих з COVID-19, передано до МКЛ №1 та МКЛ №3.

«Все більше хворих на COVID-19 потребують кисневого лікування: при «Дельті» різко падає сатурація – апарати ШВЛ та Hi-Flow підтримують дихання пацієнтів. Щодоби в стаціонарах використовують в середньому від 3 до 6 тонн кисню. І медики кажуть: це майже в 1,5 разів більше, ніж під час попередньої хвилі», – зазначив у Facebook міський голова Сергій Моргунов.

Саме тому до лікарень зокрема закуплено обладнання для постійного контролю параметрів життєдіяльності важких хворих. Мер каже, що міські реанімації заповнені вже на 90%, а лікарі запевняють, що у найбільш критичному стані - вінничани, які не мали щеплень.

«Медики роблять усе, що в їхніх силах, щоб рятувати людей. Головне – аби усі одужали. Життя і здоров'я вінничан – найдорожче. Кожен має можливість захистити себе вакциною. Це важливо не тільки для самої людини, а і всієї нашої громади – щоб Вінниця не потрапила у «червону» зону», – зазначив С.Моргунов.

Нагадаємо, що на жовтневій сесії міської ради депутати ухвалили рішення щодо підтримки ковідних лікарень – виділили майже 10 млн грн на купівлю 10 апаратів ШВЛ, 6 апаратів Hi-Flow, 12 - моніторів пацієнта. Також 3,5 млн грн з бюджету громади виділили на закупівлю ліків для надання медичної допомоги хворим на коронавірус та 4 млн грн – на доплату для медиків, які лікують ковідних пацієнтів.

Новини Вінниці / Сергій Моргунов повідомив про поставку додаткового обладнання у «ковідні» лікарні ВінниціНовини Вінниці / Сергій Моргунов повідомив про поставку додаткового обладнання у «ковідні» лікарні ВінниціНовини Вінниці / Сергій Моргунов повідомив про поставку додаткового обладнання у «ковідні» лікарні Вінниці
Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї