Na Парижі

Сергій Моргунов: «Для Вінниці минулий тиждень позначився кількова знаковими подіями»

Новини Вінниці / Сергій Моргунов: «Для Вінниці минулий тиждень позначився кількова знаковими подіями»
Перемога України на Євробаченні, відновлення будівництва заводу, створення хабу для маріупольців та гуманітарна допомога. Головні підсумки минулого тижня Вінницький міський голова Сергій Моргунов підбив на своїх сторінках у соцмережах.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Очільник міста зазначив, що перемога України на Євробаченні стала чи не головною новиною минулого тижня, подарувавши емоції, яких українцям бракувало впродовж цих важких 80 днів.

«Ми отримали заряд енергії, щоб і надалі міцно тримати оборону та наближати нашу спільну перемогу», - зазначив мер.

Також Сергій Моргунов сказав, що для Вінниці тиждень також позначився кількома знаковими подіями.

«Відновилось будівництво нового заводу, яке минулого року розпочав всесвітньо відомий виробник спортивного спорядження Head Group. Це означає, що громада отримає інвестиції в економіку, нові робочі місця і надходження до бюджету. Наступний важливий проєкт, на який хочу звернути увагу, - це створення хабу підтримки для маріупольців. Центр, де евакуйовані мешканці зможуть отримати комплекс послуг, відкриється вже з наступного тижня. Відпрацювали останні деталі з мером Маріуполя Вадимом Бойченком, який з цією метою і завітав до Вінниці. Під час спілкування з переселенцями, виявили запит на такий центр підтримки і від мешканців інших громад Донеччини. Тож у хабі «Я – Маріуполь» радо проконсультують не тільки маріупольців», - каже міський голова.

Також очільник Вінниці Сергій Моргунов додає, у Вінниці налагоджено соціальне супроводження для усіх українців, які вимушено залишають свої рідні міста і села через наші прозорі офіси та волонтерські центри.

«За минулий тиждень офіційно зареєстрованих мешканців регіонів, де ідуть бойові дії, поменшало на пів тисячі. Люди починають потроху повертатися додому, особливо на звільнену Київщину. Продовжуємо опрацьовувати гуманітарні запити - за цей тиждень волонтери нашого хабу відправили близько 40 вантажів. На підтримку військових частин, постраждалих громад, переселенців. Підтримали також і малозабезпечених вінничан - вже передали родинам понад 4000 наборів з продуктами», - говорить міський голова.

Крім того, він зазначив, що на цьому тижні у Вінниці запрацювали бібліотеки, підліткові клуби VinSmart, театр, додатковий черговий садочок.

«Також ми ведемо перемовини з нашими закордонними партнерами щодо можливості оздоровлення маленьких вінничан, зокрема з родин військових. У нас досвідчена команда у місті і надійні друзі в усьому світі. Об'єднуємо зусилля задля перемоги над рашизмом», - сказав Сергій Моргунов.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї