Na Парижі

Сергій Моргунов анонсував новий масштабний проєкт з термомодернізації садочків та шкіл

Новини Вінниці / Сергій Моргунов анонсував новий масштабний проєкт з термомодернізації садочків та шкіл
Міський голова Вінниці Сергій Моргунов зазначив, що заплановано розпочати комплексне утеплення семи закладів освіти. Для цього планується залучити кредитні кошти.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

«Сьогодні проінспектував міські садочки, в яких будуть проводитись роботи. Це одні з найменш енергоефективних закладів. Вони зводились понад пів століття тому – і не відповідають сучасним нормам. Необхідно робити реконструкцію дахів, замінювати вікна та двері на енергозберігаючі, утеплювати фасади», - зауважив мер.

До прикладу, садочок № 13, що на вулиці Магістратській, розташовується у приміщенні, збудованому понад сто років тому. 29-й садочок на Замості, хоч і новіший, але дах вже настільки зношений, що постійні ремонти не вирішують проблему.

«Наша мета – реалізувати проєкт в найоптимальніші терміни: розраховуємо на два роки, тому залучаємо кредит близько 200 млн грн. Нагадаю, що аналогічну велику програму ми успішно виконали у 2020 році. А загалом у нашій громаді вже комплексно модернізовані 25 садочків та 16 шкіл.

Результат того вартий – адже для маленьких вихованців ми формуємо більш комфортне середовище. Діти мають рости в сучасних затишних садочках», - підкреслив очільник міста.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї