Na Парижі

Сергій Борзов наголосив, що 16 нових шкільних автобусів виїхали у 16 громад Вінниччини

Новини Вінниці / Сергій Борзов наголосив, що 16 нових шкільних автобусів виїхали у 16 громад Вінниччини
На Вінниччині 16 громадам передали по шкільному автобусу. Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов зазначив, що для школярів важливий безпечний та комфортний доступ до навчання.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Як написав у Facebook очільник області, розбудовують ся не лише дороги, а й освітня інфраструктура.

«Ми ремонтуємо місцеві дороги, по яким і поїдуть нові шкільні автобуси. Сьогодні передаємо громадам нові шкільні автобуси, щоб наші маленькі громадяни мали безпечний та комфортний доступ до навчання», - підкреслив губернатор.

За його словами, цього року на область держава спрямувала 21,1 мільйон гривень субвенції на придбання шкільних автобусів. Кожен з них обладнаний місцями для дітей з особливими освітніми потребами.

«Автобуси купували разом із територіальними громадами - на умовах співфінансування», - додав С.Борзов, пояснивши, що зі своїх бюджетів громади виділили 13,8 млн грн.

Нові автобуси поїхали до своїх нових пасажирів в Агрономічненську, Бершадську, Вендичанську, Жмеринську, Калинівську, Козятинську, Крижопільську, Липовецьку, Лука-Мелешківську, Немирівську, Погребищеньку, Теплицьку, Тиврівську, Тульчинську, Хмільницьку та Яришівську територіальні громади.

«У цьому навчальному році в області потребують підвозу 20 943 учні. Майже 98% фактично забезпечено підвозом. Торік для шкіл області за кошти державної субвенції придбали 25 шкільних автобусів на суму понад 46 млн грн. - теж на умовах співфінансування із територіальними громадами», - зауважив керівник регіону.

Новини Вінниці / Сергій Борзов наголосив, що 16 нових шкільних автобусів виїхали у 16 громад Вінниччини Новини Вінниці / Сергій Борзов наголосив, що 16 нових шкільних автобусів виїхали у 16 громад Вінниччини Новини Вінниці / Сергій Борзов наголосив, що 16 нових шкільних автобусів виїхали у 16 громад Вінниччини Новини Вінниці / Сергій Борзов наголосив, що 16 нових шкільних автобусів виїхали у 16 громад Вінниччини Новини Вінниці / Сергій Борзов наголосив, що 16 нових шкільних автобусів виїхали у 16 громад Вінниччини
Сподобалася стаття? Розкажи про неї