Na Парижі

СБУ затримала керівника партії «Наш край» та очільника вінницького осередку за вимагання $2,5 млн за прохідне місце до Ради

Новини Вінниці / СБУ затримала керівника партії «Наш край» та очільника вінницького осередку за вимагання $2,5 млн за прохідне місце до Ради
Співробітники СБУ затримали керівника партії непарламентської партії та голову облосередку на вимаганні коштів за включенння особи до виборчого списку та «підтримку» в політичній кар’єрі. Хіба в Україні оголошено вибори? Ймовірно, деякі політики вже «включились» у перегони чи імітують «процес».

За даними Служби безпеки, голова однієї з політпартій та керівник її територіального осередку вирішили заздалегідь «підготуватися» до наступних парламентських виборів і продати нібито «прохідне» місце у своєму списку.

Свої послуги вони оцінили у $2,5 млн.

Для цього розробили спеціальний маршрут просування політичними сходами: вступ до партії, посада голови районного осередку. Згодом за винагороду навіть бралися призначити чоловіка радником керівника ПрАТ «Київводоканал» – для успішного старту політичної кар’єри.

Кошти повинні були передаватись за графіком, складеним головою партії. Сума першого траншу становила $50 тис.

Правоохоронці затримали зловмисників «на гарячому», під час передачі першої частини.

Наразі вирішується питання повідомлення фігурантам про підозру за 2 статтями Кримінального кодексу України:

  • ч.3 ст. 369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поєднане з вимаганням такої вигоди)
  • ч.4 ст.190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).

Викриття протиправної діяльності здійснювали співробітники СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Нацполіції та за процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури м. Києва.

Як пише Інтерфакс-Україна із посиланням на джерела, йдеться про політичну партію «Наш Край». 

Керівниками партії «Наш край» вказані колишній заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, депутат від групи «За майбутнє!» Антон Кіссе та народний депутат від групи «Довіра» Сергій Шахов

За даними джерел агентства Українські новини у правоохоронних органах, правоохоронці затримали саме Олександра Мазурчака.

Також затримано ще одного фігуранта справи – керівника Вінницького обласного осередку партії Валентина Телегузова, яки й також є керівником підприємства «Арс-С». 

Новини Вінниці / СБУ затримала керівника партії «Наш край» та очільника вінницького осередку за вимагання $2,5 млн за прохідне місце до РадиНовини Вінниці / СБУ затримала керівника партії «Наш край» та очільника вінницького осередку за вимагання $2,5 млн за прохідне місце до РадиНовини Вінниці / СБУ затримала керівника партії «Наш край» та очільника вінницького осередку за вимагання $2,5 млн за прохідне місце до Ради
Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї