Розгромна поразка «Ниви»: до 11-ої хвилини вінничани пропустили три голи

Новини Вінниці / Розгромна поразка «Ниви»: до 11-ої хвилини вінничани пропустили три голи

Виїзний матч третього туру групи А Другої ліги вінницька «Нива» 19 вересня провела у гостях проти вишгородського «Діназу». Різниця у класі колективів була настільки відчутна, що господарі вже до 11 хвилині забили три голи, а далі поєдинок «догравали». Кінцевий рахунок - 5:1.

Як пише UA-Футбол, гра проходила не в Макарові, де «Діназ» відкривав чемпіонат проти «Буковини», а в Демидові. Цього разу підопічні Володимира Бондаренка зі старту взяли «бика за роги» і вже в дебюті домоглися розгромної переваги. Євген Чепурненко реалізував пенальті, а ось Ігор Кірієнко і Святослав Грабчак забивали з гри.

Те, що матч фактично закінчився на 11-й хвилині, зрозуміло і без додаткової підказки. «Діназ» надалі просто катав суперника по полю, не залишаючи багато шансів на контргру. Порадувало уболівальників «Ниви» хіба що повернення на поле форварда Артура Загорулька, який вийшов після перерви.

У другому таймі Є. Чепурненко довів рахунок до 4:0, а потім господарі допомогли вінничанам з голом престижу. Наприкінці матчу підопічні Бондаренка «зробили» автогол. Вже перед самим фінальним свистком Роман Капаністий реалізував пенальті.

Якщо «Діназ» другий поспіль домашній матч виграє з рахунком 5:1, то «Нива» міцно заглиблюється на дно турнірної таблиці із різницею м'ячів 3-11 після трьох зустрічей і «0» в графі очок...