Na Парижі

Росіяни закинули чергові групи терористів для ліквідації керівництва України

Новини Вінниці / Росіяни закинули чергові групи терористів для ліквідації керівництва України
Сьогодні, 20 березня, в Україну почали прибувати чергові групи бойовиків, пов’язаних з наближеним до Путіна російським пропагандистом та власником ПВК «Ліга» (Вагнер), Євгеном Пригожиним. Основне завдання злочинців – ліквідація вищого військово-політичного керівництва України.

Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

«️Путін особисто віддав наказ на проведення чергових атак одній з небагатьох довірених осіб. Усі попередні спроби закінчились провалом та ліквідацією терористів. ️Ключові «мішені» найманців, зокрема: Володимир Зеленський, Андрій Єрмак, Денис Шмигаль», - йдеться у повідомленні.

Як зазначають розвідники, «російські окупанти, не досягши поставлених задач в ході повномасштабної агресії проти України, продовжують спроби дестабілізації роботи української влади, деморалізації суспільства, розкоординації руху опору та гальмування міжнародної взаємодії України».

«Організація замахів на перших осіб нашої держави є частиною стратегії окупантів. Зазначаємо: українській армії, спецслужбам та правоохоронним органам добре відомі плани Кремля. Ми готові до відпору агресору як на фронті, так і в тилу. Жодні терористичні атаки не матимуть успіху», - вказується у повідомленні.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї