Na Парижі

Росіяни можуть змінити тактику. Коли чекати на новий масований удар?

Новини Вінниці / Росіяни можуть змінити тактику. Коли чекати на новий масований удар?
Оскільки на полі бою росіяни зазнають «гучних» поразок, то сконцентрувались на терористичній тактиці, яка, на думку Кремля, допоможе «виторгувати» тимчасове перемир’я. Через це у жовтні-листопаді загарбники застосовували масовані удари по енергетичній інфраструктурі України. Але ціль не досягнуто. Так, українців частково залишили без світла, але Київ не погоджується на поступки окупантам. Тому, як нині припускають на Банковій, РФ може змінити тактику і відкласти наступну хвилю ракетних ударів до морозів, аби залишити українців без опалення при температурі – 10 градусів.

Про це радник голови ОП Михайло Подоляк сказав в інтерв'ю російській журналістці Юлії Латиніній.

За його словами, ворог має намір «жорстко заморозити українців», а тому відкрито чекає такої можливості, оскільки «основний удар в такому разі припадає навіть не на енергетику як таку, а на опалення».

«Мені здається, що зараз тактика Росії трохи змінилася - вони чекають на збільшення морозів, глибини морозів, грубо кажучи, щоб температура вночі опускалася там до 8-10 градусів морозу, і ось в цей момент вони хочуть завдати найбільш чутливого удару по Україні», - припускає Подоляк.

Він зазначив, що план Росії «абсолютно людожерський».

У Москві не хочуть визнати, що давно «перейдено Рубікон», і українці не погодяться на будь-які «мирні переговори» на умовах Росії.

Нагадаємо, чергового повітряного удару по інфраструктурі українські силовики очікували на нинішньому та наступному тижні (ключовою може стати дата 5 грудня). Між тим, у ГУР МО заявили, що наразі ворог веде збір та аналіз розвідданих для потенційної атаки, тому цим можуть пояснювати «запізнення» у планах окупантів.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї