Na Парижі

Річні доходи 127 жителів Вінниччини перевищили мільйон

Новини Вінниці / Річні доходи 127 жителів Вінниччини перевищили мільйон
Щорічно у Вінницькій області зростає кількість тих, хто за рік отримує понад 1 млн грн. та декларує свої статки. Вінницькій податківці підбили підсумки деклараційної кампанії 2020-го та зазначають, що цього року в регіоні 127 офіційних «мільйонерів».

Щорічно у Вінницькій області зростає кількість тих, хто за рік отримує понад 1 млн грн. та декларує свої статки. Вінницькі податківці підбили підсумки деклараційної кампанії 2020-го та зазначають, що цього року в регіоні 127 офіційних «мільйонерів».

«Їхня кількість зросла проти минулого року на 32 особи. Загальна сума, задекларованого вінницькими мільйонерами доходу сягнула майже 695,3 млн грн. Через податкових агентів вони вже сплатили близько 66,2 млн грн. податку на доходи фізичних осіб та 7,2 млн грн. військового збору. За проведеними перерахунками вони ще доплатять у бюджет 18,9 млн грн  ПДФО та майже 2,2 млн грн. військового збору», - наголосив під час прес-конференції в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк.

Як повідомляє пресслужба ГУ ДПС у Вінницькій області, очільник відомства зазначив, що за статистикою найбільша кількість декларантів отримали свої мільйони від доходу з продажу рухомого та нерухомого майна – це 51 особа. Ще 26 громадян задекларували іноземні доходи. Доходи у вигляд дивідендів та зарплати отримали 20 мільйонерів. Дохід у вигляді спадщини – 10 вінничан.  Дохід від здійснення незалежної професійної діяльності задекларувало 6 осіб. По декілька осіб заявили доходи від операцій з інвестиційними активами, доходи від надання майна у лізинг, доходи у вигляді роялті та доходи у вигляді додаткового блага.

Загалом, як підсумував посадовець, упродовж 8-ми місяців про свої минулорічні доходи прозвітувало 21,8 тисяч вінничан, котрі задекларували майже 1 млрд 671 млн грн доходів. Із  загальної кількості декларантів, понад 5,4 тисячі громадян реалізували своє право на податкову знижку. Після перерахунку їм повернули більше 12,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Тим же, хто мав декларувати доходи у обов’язковому порядку, у результаті перерахунків дорахували 45,6 млн грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 7 млн грн. військового збору. Наразі з цих сум до бюджету вже надійшло більше 5,1 млн грн.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї