Na Парижі

РГК передасть ЗСУ 800 пічок-буржуйок

Новини Вінниці / РГК передасть ЗСУ 800 пічок-буржуйок
В Регіональній газовій компанії, під брендом якої працює АТ «Вінницягаз», стартувала акція «Зігріємо наших». До Дня захисників та захисниць України газовики передадуть у Збройні сили теплий одяг та 800 буржуйок виробництва RGC Production.

Пічки-буржуйки вкрай потрібні військовим, особливо з наближенням холодів. Це можливість зігрітися, приготувати їжу, підігріти воду чи висушити речі. Наші мобілізовані колеги, з якими ми тримаємо постійний зв’язок, говорять про велику потребу в таких пічках.

Про це повідомляє «Вінницягаз».

З початку повномасштабної війни були мобілізовані для боротьби з ворогом 1500 працівників компаній, що працюють під брендом РГК. В тому числі, працівники АТ «Вінницягаз». Тож ми вирішили терміново запустити їх масове виробництво одразу на трьох заводах RGC Production.

RGC Production підійшла до випуску буржуйок так само технологічно, як підходить до виробництва суперсучасних ШГРП. Розкрій та гнуття матеріалу виконується за допомогою високоточного новітнього обладнання. Корпуси пічок зварюються роботизованими зварювальними комплексами та фарбуються температуростійкою фарбою. Кожен виріб посилений ребрами жорсткості, щоб витримувати температурні навантаження.

В пічках реалізована можливість регулювання подачі повітря та відводу відпрацьованих газів для контролю інтенсивності горіння. Верхня горизонтальна поверхня призначена для приготування чи підігріву їжі. Також конструктори передбачили додаткові стійки та спиці, на яких бійці зможуть сушити одяг та взуття. Всі буржуйки для кращого маскування оснащені іскрогасниками.

800 пічок, які компанії, що працюють під брендом РГК, передадуть на передову, дозволять зігріти в бліндажах мінімум 7-8 тисяч бійців. На їхнє виробництво піде близько 34 тонн металопродукції. Також на прохання мобілізованих працівників вирішили закупити додатково до форми теплий одяг – флісові кофти, термобілизну, бафи, шапки, дощовики.

Ми закликаємо всі інші бізнеси підтримати захисників України! Напередодні зими це буде особливо актуально.

Нагадаємо, що в серпні РГК передала на передову 17 пікапів та вантажівок. В рамках проекту РГК «Підтримаймо ЗСУ» було придбано і відремонтовано 205 автомобілів для військових. Всього за шість місяців загально сума допомоги ЗСУ склала 125 млн грн.

Волонтерські штаби, створені при регіональних підрозділах, постійно передають бійцям безпілотники, маскувальні сітки, медикаменти, засоби гігієни, одяг, продукти. Ми підтримуємо не лише підрозділи, у яких служать наші працівники, але й інші, що потребують допомоги.

Довідка: Регіональна Газова Компанія – виробничо-технологічна компанія, яка спеціалізується операційних, виробничих, інжинірингових та R&D рішеннях для газорозподілу. Наші проектні центри, виробничі потужності та логістична мережа забезпечують сучасним обладнанням потреби української газової інфраструктури та інтегровані з глобальними ринками.

Новини Вінниці / РГК передасть ЗСУ 800 пічок-буржуйокНовини Вінниці / РГК передасть ЗСУ 800 пічок-буржуйокНовини Вінниці / РГК передасть ЗСУ 800 пічок-буржуйок
Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї