Na Парижі

Рекомендація – не вказівка. На Вінниччині обласна влада не давала команду зупиняти громадський транспорт під час повітряної тривоги

Новини Вінниці / Рекомендація – не вказівка. На Вінниччині обласна влада не давала команду зупиняти громадський транспорт під час повітряної тривоги
Про вимогу зупиняти громадський транспорт у Вінницькій області під повітряних тривог, виводити із салону та супроводжувати пасажирів до укриття наразі не йдеться.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Про це повідомили NaПарижі у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОВА, коментуючи опублікований з рекомендаціями ДСНС пост у Facebook.

Зазначимо, сьогодні 3 серпня на сторінці обласної військової адміністрації у соцмережі опублікували рекомендації ДСНС щодо поводження у громадському транспорті під час повітряної тривоги. Надзвичайники радять зупиняти транспорт та виводити пасажирів до найближчого укриття.

Слід уточнити, що такі поради існують від початку повномасштабної війни.

Проте у більшості вінницьких та загальноукраїнських ЗМІ невірно трактували інформацію, подавши її нібито як вимогу обласної влади зупиняти транспорт, що спричинило хвилю невдоволення вінничан.

У Вінницькій ОВА пояснили редакції, що рекомендації не є обов’язковими до виконання. Це лише порада. Тому твердження у деяких медіа відносно того, що дана вказівка зупиняти транспорт, і Вінниччина – перший регіон, де така команда впроваджена, не відповідає дійсності.      

Сподобалася стаття? Розкажи про неї