Na Парижі

Разумков збирається на сесію Вінницької облради

Новини Вінниці / Разумков збирається на сесію Вінницької облради
Спікер ВР Дмитро Разумков планує відвідати наступне пленарне засідання сесії Вінницької облради. Про це NaПарижі стало відомо з власних джерел у компетентних органах.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Спікер ВР Дмитро Разумков планує відвідати наступне пленарне засідання сесії Вінницької облради. Про це NaПарижі стало відомо з власних джерел у компетентних органах.

Зазначимо, сесія Вінницької обласної ради відбудеться у п’ятницю, 26 лютого. Як заявив голова Вячеслав Соколовий, буде винесено Проєкт рішення про закріплення депутатів 8 скликання за територіальними громадами. На основі пропозицій керівників фракцій за кожною громадою закріпляємо від 5 до 25 депутатів облради.

Д.Разумков жодного разу після обрання обрання головою Верховної Ради не відвідував з офіційним візитом Вінницю.

Можна припустити, що окрім офіційної частини перебування, спікер зустрінеться з керівництвом області та міста "без камер".

P.S. Пізніше у Вінницькій облраді надали офіційний коментар, зазначивши, що Разумкову покажуть місцеві "родзинки" - «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради», міжнародний аеропорт «Вінниця», підприємство «ГРІН КУЛ» UBC Group, завод з виробництва паркетної дошки ТОВ «Барлінек Інвест». Під час поїздки голова ВР також ознайомиться з діяльністю ситуаційного центру комунального підприємства «Муніципальна варта».

Знову ж таки з власних джерел відомо, що ймовірно супроводжуватиме Разумкова Володимир Гройсман, який у 2014-15 роках теж був спікером Ради. 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї