Na Парижі

Путінська армія жебраків вихваляється рідним мародерством, телефонуючи з вкрадених телефонів

Новини Вінниці / Путінська армія жебраків вихваляється рідним мародерством, телефонуючи з вкрадених телефонів
Міф про міць «другої армії світу» розвінчують не лише ЗСУ. Російські вояки – це звичайні мародери, які з автоматами у руках грабують мирне населення, а потім хизуються цим рідним. І такою армією жебраків Путін лякає Європу та Штати? Чи міфом і пропагандою, яка, як здається посіяла певний острах за західним кордоном України.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

«Розбагатіти в Україні – не проблема: заходиш у будь-яку квартиру і береш, що хочеш», - так каже черговий загарбник на нових перехоплених розмовах СБУ.

Служба безпеки має безліч доказів, що мародерство серед окупантів набуло таких масштабів, що скоро стане їхньою єдиною метою перебування в Україні.

Загарбники, не криючись, вихваляються рідним про свої «здобутки». Як ось цей, чия військова частина базується на Донеччині.

Він телефонує дружині з української SIM карти, яку «знайшов» разом із мобільним телефоном. Але це не єдиний його трофей. Вихваляється годинником за 40 тисяч, Play Station-4 та 80 тисячами гривень.

«Щоб вразити дружину, вояк-жербак переводить цю суму в рублі. Правда, за довоєнним курсом. Каже, що це еквівалент 240 тисяч рублів. «Добытчик», вочевидь, ще не знає, як санкції знецінили їхню валюту.

Розповідає, що дехто з його однополчан «приедет домой – ипотеку закроет».

Та поки орки фантазують, як витрачатимуть награбоване, українські військові нищать їх на всіх фронтах. І наша перемога зовсім скоро!», - йдеться у повідомленні.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї