Na Парижі

«Путіна притягнуть до відповідальності за жахливі злочини»: Джонсон відреагував на авіаудар по пологовому будинку Маріуполя

Новини Вінниці / «Путіна притягнуть до відповідальності за жахливі злочини»: Джонсон відреагував на авіаудар по пологовому будинку Маріуполя
Бомбування 9 березня медичного комплексу у Маріуполі, до складу якого входять дитяча лікарня та пологовий будинок, вразила увесь світ. Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що Путіна притягнуть до відповідальності за цей злочин.

Про це британський прем'єр написав на своїй офіційній сторінці у Twitter. Він зазначив, що немає нічого більш негідного за знущання з беззахисних людей.

Борис Джонсон запевнив, що кривавого агресора Путіна притягнуть до відповідальності за його жахливі злочини. Водночас він зазначив, що Велика Британія вивчає можливість захисту України від авіаударів.

«Мало що можна вигадати більш негідне, ніж обирати ціллю вразливих і беззахисних. Велика Британія вивчає можливість більшої підтримки України для захисту від авіаударів, і ми притягнемо Путіна до відповідальності за його жахливі злочини», – написав Борис Джонсон.

Зазначимо, постраждало щонайменше 17 жінок і дітей. Загалом з початку обстрілів і блокади у місті загинуло 1300 людей.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї