Na Парижі

Призначено службове розслідування за фактом перебування вінницького поліцейського п’яним за кермом

Новини Вінниці / Призначено службове розслідування за фактом перебування вінницького поліцейського п’яним за кермом
Вночі у Вінниці патрульні поліцейські зупинили автомобіль за порушення правил дорожнього руху. За кермом перебував співробітник Вінницького районного управління поліції. Виявилося, що водій напідпитку…

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Вночі у Вінниці патрульні поліцейські зупинили автомобіль за порушення правил дорожнього руху. За кермом перебував співробітник Вінницького районного управління поліції.  Виявилося, що водій напідпитку…

Як зазначають у відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області, під час спілкування патрульні виявили у водія ознаки сп’яніння. Також стало відомо, що за кермом перебуває поліцейський, він поза службою, а автівка – його особиста власність.

Після відмови пройти огляд на стан сп’яніння, на водія інспектори склали адміністративний протокол за ст.130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

На час службового розслідування поліцейського відсторонено від виконання службових обов’язків. В подальшому  готуватимуться матеріали на звільнення цього працівника з лав поліції. 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї