Програш «Ниви» вінничани пов’язують з помилкою рефері

Новини Вінниці / Програш «Ниви» вінничани пов’язують з помилкою рефері

Останній матч у рамках групи А Другої ліги у 2020 році вінницька «Нива» провела в гостях. Оскільки стадіон у Дунаївцях знаходиться на реконструкції, гра з «Епіцентром» проводилася у Волочиську Хмельницької області. Номінальні господарі виявилися сильнішими та перемогли з рахунком 2:0.

В дебюті зустрічі, атакуючи в підкаті воротаря вінничан Карабіна, травмувався капітан «Епіцентру» Івашко, і форварда незабаром довелося замінити. У пресслужбі «Ниви» вважають, що, можливо, це дещо змінило гру «Епіцентру», тому що дебютний відрізок він провів кволо.

Ближче до середини тайму бразильський легіонер господарів Барбоса організував пресинг біля воріт «Ниви». Проте безрезультатно. Вже перед перервою огризнулися і вінничани, але Брижчук метрів з 20-ти пробив повз ворота. Перший тайм залишив нулі на табло.

Відразу після перерви нивівець Сербул дуже небезпечно бив під поперечину – м’яч, здалося, від руки воротаря пішов на кутовий, але рефері вказав бити від воріт.

У плани «Епіцентру» явно не входило знову втрачати очки. Тим більше, вінницька команда все сміливіше переходила на половину поля номінальних господарів. Допоміг пенальті. Віталій Кузів вбіг з правого флангу в карний майданчик і зачепився за ногу Борячука. «Нивівець», до того ж, отримав жовту картку.

Досвідчений бразилець Клодін Барбоса впевнено переграв з 11-метрової позначки воротаря – 1:0. Хоча Карабін і вгадав кут.

Шанси змінити рахунок мали обидва колективи. За 10 хвилин до кінця основного часу «нивівець» Максим Підопригора впав у карному майданчику. Арбітр 11-метровий не призначив, а натомість показав нашому гравцю жовту картку.

До основного часу суддя додав 4 хвилини. І на 3-й доданій хвилині господарям вдалося подвоїти перевагу у рахунку.

Після кутового першим «епіцентрівців» вдалося господарювати біля воріт «Ниви», через що Арсен Кривобедрий в боротьбі із захисником замкнув передачу партнера.

«Як не сумно стверджувати, але рефері допоміг команді суперника, і ми поступились. Але команда показала гарну гру, боролася. Вважаю, що результат матчу незакономірний», - зазначив пресслужбі вінницкього клубу Артем Осмоловський, який вийшов на заміну.

Отже дебютант Другої ліги «Епіцентр» залишився в трійці кращих, а «Нива» - у когорті аутсайдерів. Вінницьку команду ще чекає матч 1/8 фіналу Кубку України проти ковалівського «Колоса».