Na Парижі

Посадовець Держпродспоживслужби у Вінницькій області «погорів» на виготовленні та продажі посвідчення тракториста

Новини Вінниці / Посадовець Держпродспоживслужби у Вінницькій області «погорів» на виготовленні та продажі посвідчення тракториста
Роками на Вінниччині «ловлять» співробітників різних структур, які причетні до видачі липових посвідчень тракториста, а фактично продажу «корочок» без навчання та іспитів. Нещодавно затримали за подібним співробітника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області. «Комплект послуг» він оцінив у 4 тисячі гривень.

Роками на Вінниччині «ловлять» співробітників різних структур, які причетні до видачі липових посвідчень тракториста, а фактично продажу «корочок» без навчання та іспитів. Наприкінці минулого тижня затримали за подібним співробітника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області. «Комплект послуг» він оцінив у 4 тисячі гривень.    

Як повідомляють у Вінницькій обласній прокуратурі, окружною прокуратурою до суду передано обвинувальний акт стосовно співробітника ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) та ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням службового становища).

Під час досудового розслідування встановлено, що посадовець одержав неправомірну вигоду в розмірі 4000 гривень від громадянина за виготовлення неправдивих документів. Співробітник Держпродспоживслужби видав чоловікові, який не проходив спеціального навчання та не складав необхідних іспитів, посвідчення тракториста-машиніста, а також самостійно виготовив таке посвідчення, внісши до нього неправдиві відомості.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом, обвинуваченому загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї