Na Парижі

Полунична екскурсія: французьку делегацію вразили ягідні плантації у передмісті Вінниці

Новини Вінниці / Полунична екскурсія: французьку делегацію вразили ягідні плантації у передмісті Вінниці
Сьогодні, 9 червня, делегація з Франції побувала на полях ТОВ «Аграна Фрут Лука», де вирощують полуницю, вишню та інші ягоди. Закордонних гостей вразили масштаби угідь. Також вони відвідали кілька заводських цехів, зокрема з переробки свіжих фруктів та для виготовлення наповнювачів з них.

Сьогодні, 9 червня, делегація з Франції побувала на полях ТОВ «Аграна Фрут Лука», де вирощують полуницю, вишню та інші ягоди. Закордонних гостей вразили масштаби угідь. Також вони відвідали кілька заводських цехів, зокрема з переробки свіжих фруктів та для виготовлення наповнювачів з них.

Генеральний директор компанії «Аграна Фрут» Петро Мисливий розповів гостям з Діжону, що підприємство у своїй роботі застосовує останні технології, завдяки чому продукція  користується попитом у багатьох країнах світу.

«Ми експортуємо нашу продукцію до Франції, Німеччини, Австрії, Польщі, Ізраїлю, Америки, Австралії та Мексики», – каже Петро Мисливий.

Представники делегації побували на полях, де вирощують ягоди, а також на заводі, де їх переробляють.

«Те, що я сьогодні побачив на цих угіддях – вражає, і особливо величезні площі для вирощування полуниці. Сподобалось й те, що застосовуються цікаві технології. Наприклад, під полуницю стелять сіно, на таких об'ємних територіях це дуже доцільно. Загалом, вважаю, що підприємство дуже раціонально та оптимально використовує у своєму господарстві  різні технології для вирощування рослин», – поділився враженнями технічний спеціаліст компанії «VITAGORA» Філіп Оспіталь.

Також французи ставили багато питань щодо органічного виробництва та боротьби зі шкідниками.

«Зараз у Франції зростає запит на виробництво органічної продукції, особливо в останні три роки. Це пов'язано з тим, що і споживачі, і виробники розуміють важливість розвитку цього напрямку. Коли аграрії переходять з традиційних способів ведення господарства на більш екологічні, органічні, то вони в результаті на 20% підвищують свій прибуток. Але це вимагає високої підготовки в технологіях і відповідної освіти агрономів», – каже пан Оспіталь.

Заступник міського голови Андрій Очеретний зазначив, що разом з французькими партнерами триває робота по чотирьох пріоритетних напрямках співробітництва: створення агрокластеру, агрохабу, сфера водопостачання та водовідведення, а також – щодо зрошування сільськогосподарських земель.

«Ми викристалізуємо саме ті рішення, які  будуть найцікавішими для вінницького бізнесу. Тут дуже важливим є створення нових робочих місць, автоматизація виробництва, максимальне залучення наукової спільноти, щоб продукція була затребувана на внутрішніх та зовнішніх ринках. Також ми хочемо, щоб драйвером агрокластеру був саме бізнес і саме його представники озвучували, які напрямки їм цікаві тощо», – підкреслив Андрій Очеретний.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї