Na Парижі

Політика з Вінниччини Анатолія Матвієнка поховають у Бершаді біля побудованого ним храму

Новини Вінниці / Політика з Вінниччини Анатолія Матвієнка поховають у Бершаді біля побудованого ним храму
Відомого українського політика Анатолія Матвієнка, який помер від тяжкої хвороби у Києві, поховають у рідному місті Бершадь на Вінниччині.

Відомого українського політика Анатолія Матвієнка, який помер від тяжкої хвороби у Києві, поховають у рідному місті Бершадь на Вінниччині.

Саме такою була остання воля чоловіка. Пан Анатолій тривалий час боровся з онкологічною хворобою, тож мав час залишити заповіт.

Поховають Анатолія Матвієнка поблизу церкви у Бершаді, яку було побудовано завдяки йому.

Так, спільнота «Громада Бершадського району» зазначила у Facebook: «Сьогодні вночі стало відомо, що в Києві після важкої хвороби помер на 68-му році життя відомий український політик, уродженець Бершаді, екснародний депутат і колишній губернатор Вінниччини Анатолій Сергійович Матвієнко. Він у рідній Бершаді побудував церкву і заповів поховати його біля батьків на цьому кладовищі».

Анатолія Матвієнка називають справжнім патріотом України. У великій мірі завдячуючи йому у селі Тишківці на Івано-Франківщині відкрито музей-садибу родини Шухевичів.

Пам‘ятають на Франківщині його завдяки мистецькому фестивалю «Порто Франко», який фінансував благодійний фонд Матвієнка, та проєкту «Єврокарпатська ініціатива».

 NaПарижі писав про те, що Анатолій Матвієнко помер 22 травня.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї