Na Парижі

Поки вінничани сидять на карантині, по області "розквітли" крадіжки. Затримано чоловіка, який вивозив пісок з закинутого кар'єру

Новини Вінниці / Поки вінничани сидять на карантині, по області "розквітли" крадіжки. Затримано чоловіка, який вивозив пісок з закинутого кар'єру
На Вінниччині, а саме у Барському районі затримали чоловіка, який порушив права державної власності на надр. Мабуть зловмисник гадав, що під час карантину його ніхто не помітить й охорони на кар'єрі не має... На затриманого було складено протокол про адмінпорушення за статтею 47 кодексу України про адміністративні правопорушення.

На Вінниччині, а саме у Барському районі, затримали чоловіка, який порушив права державної власності на надра. Мабуть, зловмисник гадав, що під час карантину його ніхто не помітить, й охорони на кар'єрі не має... На затриманого було складено протокол про адмінпорушення за статтею 47 кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як повідомили на сайті Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу було виявлено громадянина, який здійснював самовільне добування піщаної суміші у відпрацьованому кар’єрі біля с. Маньківці Барського району.

За результатами зазначеного факту на винну особу було складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 47 кодексу України про адміністративні правопорушення.          

               

Сподобалася стаття? Розкажи про неї