Na Парижі

Поки у Вінниці чекали прем’єр-міністра Гройсмана, вінничанин крав дорожній конус (ВІДЕО)

Новини Вінниці / Поки у Вінниці чекали прем’єр-міністра Гройсмана, вінничанин крав дорожній конус (ВІДЕО)
Навіть не виходячи з власного авто зловмисник поцупив знак. Для яких цілей чоловіку знадобився дорожній атрибув він пояснити не зміг. Мабуть для дози адреналіну…  

У Вінниці сталася незвична подія. Поки у місті чекали на приїзд прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, на дорозі зник дорожній конус. Навіть не виходячи з власного авто, зловмисник поцупив знак. Для яких цілей чоловіку знадобився дорожній атрибут, він пояснити не зміг. Мабуть для дози адреналіну…  

Як повідомляє прес-служба патрульної поліції міста, 10 червня у Вінниці 31-річний чоловік украв огороджувальний конус, який разом з іншими розставили довкола мерії.

Нагадаємо, що розставили обмежувальні знаки у зв’язку з приїздом прем’єр-міністра Гройсмана. Червоні дорожні конуси зокрема стояли на вулиці Пушкіна, де мав паркуватися кортеж прем’єра..

Зафіксували даний злочин відеокамери Ситуаційного центру. З відео видно, як пасажир автомобіля «Peugeot Expert» просто на ходу забрав один із конусів, і машина поїхала далі. Про це одразу повідомили патрульних поліцейських.

Знайти правопорушника вдалось за місцем його проживання. Патрульні склали на нього протокол за дрібну крадіжку, що передбачає штраф.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї