Na Парижі

Поблизу Вінниці «на гарячому» спіймали водія, який зливав фекалії з асенізаторного автомобіля

Новини Вінниці / Поблизу Вінниці «на гарячому» спіймали водія, який зливав фекалії з асенізаторного автомобіля
Поблизу Вінниці водій асенізаторного автомобіля зливав нечистоти. Людину спіймали на гарячому. За забруднення навколишнього середовища йому доведеться сплатити штраф.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

«Під час рейдової перевірки спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області на території Стрижавської селищної ради виявлено громадянина, що здійснював злив рідких побутових відходів у несанкціонованому місці за допомогою асенізаторного автомобіля», - йдеться у повідомленні держустанови.

Як показує розслідування інциденту, не бажаючи сплачувати за очистку рідких побутових відходів на очисних спорудах, людина скидала їх у несанкціонованому місці, що є порушенням правил поводження з відходами. Відносно вказаного громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 82 КУпАП.

«Інспекція звертає увагу, що рідкі побутові відходи, які утворюються у житлових та громадських будівлях і спорудах за відсутності централізованого водопостачання та водовідведення, допускається видаляти виключно на очисні споруди», - нагадують у Дежекоінспекції.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї