Na Парижі

Поблизу центра Вінниці хазяї з будинку вивели каналізацію до струмка, що впадає у Південний Буг

Новини Вінниці / Поблизу центра Вінниці хазяї з будинку вивели каналізацію до струмка, що впадає у Південний Буг
Поруч з центром Вінниці жителі зливали каналізаційні стоки у невеличкий струмок. Господарів не бентежило, що навколо щільна забудова, а сусіди змушені «насолоджуватися» фекальними ароматами.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

«Мешканці будинку по вулиці Паліїв Яр вивели трубопровід для зливу відходів на територію зелених насаджень, яка межує з прибережно-захисною смугою безіменного струмка. За даним фактом склали адмінпротокол за ст. 152 КУпАП», - розповів головний інспектор КП «Муніципальна варта» Юрій Вишневський.

Виявили порушення 17 лютого. У «Муніципальній варті» нагадують, вінничанам, які скидають стічні води у водойми та не належно облаштовують вигрібні ями, загрожує штраф. Його розмір сягає від 340 до 1360 грн для громадян та від 850 до 1700 грн - для суб'єктів підприємницької діяльності.

«Просимо повідомляти про факти засмічення або забруднення водойм до Ситуаційного центру за номером 067 41 02 101 або ж до Цілодобової варти за номером 15-60», - підкреслюють у підприємстві.

Новини Вінниці / Поблизу центра Вінниці хазяї з будинку вивели каналізацію до струмка, що впадає у Південний БугНовини Вінниці / Поблизу центра Вінниці хазяї з будинку вивели каналізацію до струмка, що впадає у Південний Буг
Сподобалася стаття? Розкажи про неї