Na Парижі

Пілот з позивним «Karaya», який відвів пошкоджений літак від Вінниці, став Героєм України

Новини Вінниці / Пілот з позивним «Karaya», який відвів пошкоджений літак від Вінниці, став Героєм України
Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України військовому льотчику Вадиму Ворошилову з позивним «Karaya», який збивав над Вінниччиною дрони-камікадзе «Shahed-136» та відвів свій пошкоджений літак він населеного пункту.

«Присвоїти звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" Ворошилову Вадиму Олександровичу – майору» - йдеться в указі №829/2022 Зеленського.

Згідно документу, Ворошилов нагороджений «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народу».

Нагадаємо, 12 жовтня  "Karaya" знищив 5 іранських дронів та через пошкодження літака катапультувався неподалік Турбова на Вінниччині, попередньо відвівши винищувач від обласного центру.

«На четвертий день після катапультування відвідали місце події, вибачився за створений дискомфорт жителям громади, подякував за стальні нерви, всебічну допомогу котру надали під час евакуації та віру в ЗСУ!», - написав льотчик пізніше в Instagram.

Тоді ж командувач Повітряних сил ЗС України генерал-лейтенант Микола Олещук ініціював клопотання про присвоєння пілоту високого звання Героя України.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї