Na Парижі

Під час війни посадовцям всіх рівнів заборонили залишати Україну

Новини Вінниці / Під час війни посадовцям всіх рівнів заборонили залишати Україну
Після того, як набув розголосу «візит» до Таїланду нардепа-«слуги» Миколи Тищенка, а у Дубаї, виявляється, взимку перебував цілий парламентський «десант» у складі Юлії Тимошенко, Наталі Королевської та її соратників з «ОПЗЖ», уряд змушений був відреагувати на «курортні вояжі». Головного ревізора-кулінара «звільнили» з посади у фракції, а посадовцям заборонили відпочинкові мандрівки.

У п'ятницю, 27 січня, Кабмін заборонив виїзд без поважних причин чиновників за кордон під час війни.

«На виконання рішення РНБО Уряд схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин», - написав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

І не тільки. Зазначається, що народні депутати, чиновники, представники місцевої влади, прокурори, судді та інші посадові особи можуть перетинати державний кордон на підставі службового відрядження.

«Виїхати за кордон для переговорів, для лікування, для догляду за неповнолітніми дітьми - можна. Кататися на відпочинок - ні. На жаль, є ті, хто навіть під час війни не зрозумів цих базових речей. Тому було рішення РНБО, був відповідний указ президента України і тепер є відповідна постанова Кабінету міністрів», - підкреслив очільник уряду.

Нагадаємо, 23 січня президент Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким запроваджуються обмеження на виїзд українських чиновників за кордон. Тищенко проігнорував табу на подорожі.

Посольство України в Таїланді анонсувало зустріч 27 січня із нардепом Миколою Тищенком у бангкокському готелі Novotel нібито для «обговорення питань покращення взаємодії з представниками української громади в Королівстві Таїланд». Новина викликала багато відгуків… Тищенка не лише звільнили з посади заступника голови фракції, а й виключили з президентської партії.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї