Na Парижі

Парти будуть вчасно: Вінниччина серед в областей, де місцева влада розподілила державні кошти для закупівлі обладнання для перших класів НУШ

Новини Вінниці / Парти будуть вчасно: Вінниччина серед в областей, де місцева влада розподілила державні кошти для закупівлі обладнання для перших класів НУШ
Вінниччина, а також ще 11 регіонів України не зволікаючи, вже розподілили всі кошти, які надані з держбюджету на закупівлю обладнання для першокласників Нової української школи. Відтак є шанси уникнення минулорічного сценарію, коли парти та інше приладдя для першого класу доставлялися у школи після 1 вересня. Про це повідомляє прес-служба МОНУ.

Вінниччина, а також ще 11 регіонів України, не зволікаючи, вже розподілили всі кошти, які надані з держбюджету на закупівлю обладнання для першокласників Нової української школи. Відтак є шанси уникнення минулорічного сценарію, коли парти та інше приладдя для першого класу доставлялися у школи після 1 вересня.  Про це повідомляє прес-служба МОНУ.

«Зараз є вже 12 областей-лідерів, що розподілили всі кошти, а значить найближчим часом зможуть почати закупівлі. Зокрема, йдеться про: Вінницьку, Дніпропетровську, Донецьку, Кіровоградську, Луганську, Одеську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку, Полтавську, Сумську та Львівську області», - зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Натомість, каже Лілія Гриневич обласні ради Волинської й Івано-Франківської областей планують розподілити гроші для закупівлі обладнання для перших класів НУШ лише в травні, а Київська, Тернопільська та Запорізька області взагалі не мають розуміння щодо можливих термінів прийняття цього рішення. Без такого розподілу місцеві органи самоврядування не можуть почати закупівлі, а значить у цих регіонах високий ризик зриву закупівель обладнання для класів НУШ до 1 вересня.

«Основна проблема в цих регіонах – з боку обласних рад, бо саме вони мають розподілити кошти. Дуже важливо, щоб суспільство знало, якщо парти та шкільне обладнання не встигнуть поставити до 1 вересня – це провина вашої облради, яка не змогла зібратися, щоб просто віддати далі гроші на місця для закупівель. Саме ці люди будуть винні в тому, що ваші діти не отримали парт, інших меблів та дидактичних матеріалів вчасно», – зазначила Лілія Гриневич.

                                                                                                                                                 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї