Новини Вінниці / Паралімпійка з Вінниччини Ірина Буй здобула дві срібних медалі на Кубку світу з лижних перегонів

Дві срібних медалі здобула Ірина Буй з міста Бар, що на Вінниччині, на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців, який відбувався з 3 по 10 березня у словенських містечках Кранська Гора і Планіца.

Як повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України, серед спортсменів збірної України спортсменка посіла 4-те місце за кількістю нагород.

В останній день змагань (в біатлоні, спринт) українці вибороли 6 нагород: 1 золота, 2 срібні та 3 бронзові нагороди. Одне «срібло» - у барчанки Ірини Буй.

Паралімпійська збірна України на змаганні загалом виборола 29 медалей та друге місце у світі (6 золотих, 10 срібних та 13 бронзових нагород)… Перші – росіяни із 49 нагородами (21 «золото», 12 срібних медалей і 16 бронзових).

У командному заліку за збірною України йдуть США (6 золотих, 5 срібних та 1 бронзова медалі), Австрія (2 золоті та 1 бронзова медалі), Італія (1 золота та 2 срібні медалі), Франції (5 срібних та 1 бронзова медаль) та Німеччина (2 срібних та 3 бронзові медалі).

У змаганнях, взяли участь представники 13 країн світу, Україну представили на цьому важливому міжнародному спортивному форумі 19 спортсменів, у тім числі - 5 гайдів.

З 15 березня команда продовжить змагатись у Вуокатті (Фінляндія) на кубкові світу з лижних перегонів та біатлону.