Новини Вінниці / Паралімпієць з Вінниччини Олександр Казік здобув друге «золото» на чемпіонаті світу у Швеції

Національна параолімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону України перетнула екватор чемпіонату світу, що триває в шведському Естерсунді. Спортсмен з Вінниччини Олександр Казік здобув другу золоту медаль, премігши у середній дистанції з біатлону. Першу паралімпієць здобув у день початку чемпіонату, 21 січня.

Про це повідомляє Національний комітет спорту людей з інвалідністю/Національний паралімпійський комітет України.

Загалом, українська команда посідає друге місце за кількістю золотих медалей та за загальною кількістю нагород. Лідирує команда Німеччини (5 золотих, 8 срібних та 6 бронзових медалей). На третьому – Канада (4 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі), четверте місце у команди США (4 золоті, 4 срібні та 1 бронзова медаль).

На 26 січня доробку української збірної 17 нагород, 4 з яких золоті, 5 срібних та 8 бронзових.

26 січня у змаганні з біатлону на середній дистанції (10 км), українські паралімпійці здобули 7 нагород, серед яких 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзова.