Na Парижі

Нові випадки коронавірусу на Вінниччині: окрім обласного центру, «спалах» зафіксували у Хмільницькому районі

Новини Вінниці / Нові випадки коронавірусу на Вінниччині: окрім обласного центру, «спалах» зафіксували у Хмільницькому районі
Вінниця залишається беззаперечним лідером по розповсюдженню коронавірусу в регіоні. За минулу добу в обласному центрі підтверджено 25 нових позитивних результатів, зокрема у двох дітей. Загалом на Вінниччині діагноз COVID-19 на ранок 24 травня поставлено ще 36 людям.

Вінниця залишається беззаперечним лідером по розповсюдженню коронавірусу в регіоні. За минулу добу в обласному центрі підтверджено 25 нових позитивних результатів, зокрема у двох дітей. Загалом на Вінниччині діагноз COVID-19 на ранок 24 травня поставлено ще 36 людям.

Як зазначають у Вінницькому обласному лабораторному центрі, п’ятеро інфікованих виявлено за добу у Хмільницькому районі, зокрема у однієї дитини. По одному новому випадку зафіксовано у Калинівському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Погребищанському районі.

За офіційною інформацією, впродовж останньої доби в лабораторіях ОЛЦ досліджено 452 зразки матеріалів  від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 36 випадках отримано позитивний результат.

Станом на 11.00 годин 24.05.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 1282 підозри на COVID-19. У 889 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 70 дітей (місто Вінниця – 47, Вінницький район – 5, Гайсинський район – 4, Барський, Липовецький, Хмільницький райони – по 2, Жмеринський, Калинівський, Літинський, Могилів-Подільський, Немирівський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині).

Зареєстровано 15 летальних випадків від коронавірусної інфекції у дорослих (місто Вінниця – 7, Вінницький район – 3, Калинівський район - 2, Козятинський, Літинський, Чернівецький райони по одному випадку).

Одужало 475 осіб (в тому числі 33 дитини, 157 медичний працівник), з них по місту Вінниця 232 особа, що підтверджено 2-ма негативними результатами лабораторних досліджень.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 26 адміністративних територіях (місто Вінниця - 507, Калинівський район - 75, Вінницький район - 49, Жмеринський район - 43, Тиврівський район - 20, Тростянецький район – 19, Барський район – 17, Літинський район – 16, Могилів-Подільський район – 15, Гайсинський район - 14, Погребищенький, Хмільницький райони – по 13, Козятинський район - 12, Немирівський, Томашпільський райони – по 11, Липовецький район - 10, Ямпільський район - 7, Чернівецький район – 6, Іллінецький,  Муровано–Куриловецький, Оратівсмький, Тульчинський  райони  -  по 5, місто Ладижин, Бершадський та Крижопільський район - по 3, Шаргородський район 2 випадки.

Станом на 24 травня 2020 року в лабораторіях ОЛЦ досліджено 17029 зразків матеріалів. На даний час у лабораторному центрі є у наявності 119 наборів реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї