Na Парижі

Нічна погоня зі стрільбою: патрульні Вінниччини відкрили вогонь по колесам «BMW», яким керував нетверезий водій без прав

Новини Вінниці / Нічна погоня зі стрільбою: патрульні Вінниччини відкрили вогонь по колесам «BMW», яким керував нетверезий водій без прав
На свята вінницьким патрульним довелося за допомогою зброї зупиняти нетверезого водія, який, порушуючи ПДР, мчав нічною вулицею на околиці обласного центру на легковику «BMW».

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

На свята вінницьким патрульним довелося за допомогою зброї зупиняти нетверезого водія, який, порушуючи ПДР, мчав нічною вулицею на околиці обласного центру на легковику «BMW».

Працівники поліції вимагали, щоб порушник зупинився, кілька разів попередивши його, що змушені будуть застосувати зброю. Утім, той ігнорував їх вимоги й прискорював швидкість. Правоохоронцям довелося двічі вистрілити по колесам автомобіля. Як з'ясувалося, крім водія в його салоні було троє пасажирів. Тест вказав, що рівень алкоголю в крові 21-річного водія перевищував допустимий показник у 8 разів!

Як повідомила прес-секретар патрульної поліції Вінниччини Тетяна Фіщук, на цього водія складено низку адміністративних протоколів: за те, що був за кермом нетверезий, не зупинився на вимогу поліції, створив аварійну ситуацію, їхав вночі з вимкненими фарами, не мав при собі ніяких документів на автомобіль. А крім того, що взагалі не мав водійських прав.

На сайті обласної поліції Вінниччини зазначається, що за фактом опору працівникам правоохоронного органу під час виконання ними службових обов’язків відкрито кримінальне провадження. Тож правопорушнику доведеться не лише сплатити чималі штрафи. За скоєне суд може його і позбавити волі на 2 роки.

Юрій ЯРМОЩУК

 

 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї