Na Парижі

«Не вбивайте спрощену систему»: чому у Вінниці підприємці вийшли на пікет під ОДА і облраду (ФОТО, ВІДЕО)

Новини Вінниці / «Не вбивайте спрощену систему»: чому у Вінниці підприємці вийшли на пікет під ОДА і облраду (ФОТО, ВІДЕО)
Сьогодні у Вінниці кілька десятків підприємців вийшли на акцію протесту під стіни ОДА та обласної ради. Вони вимагають від обласних чиновників стати на захист дрібного бізнесу та допомогти у відміні уже підписаних президентом законів, які, на думку підприємців, суттєво ускладнюють життя малому та середньому бізнесу. Йдеться про резонансні закони №128 та №129

Сьогодні у Вінниці кілька десятків підприємців вийшли на акцію протесту під стіни ОДА та обласної ради. Вони вимагають від обласних чиновників стати на захист дрібного бізнесу та допомогти у відміні уже підписаних президентом законів, які, на думку підприємців, суттєво ускладнюють життя малому та середньому бізнесу. Йдеться про резонансні закони №128 та №129  

Серед пікетувальників переважно підприємці, які займаються онлайн-торгівлею. Так, представник студії ювелірного дизайну Олександр каже: влада чомусь вирішила, що саме вони займаються контрабандою, а не великі монополісти.

«Ми створюємо робочі місця, заробляємо самі на себе і даємо заробити людям, а наш уряд чомусь вирішив, що ми займаємося контрабандою і нашу галузь внесли у зону ризику. Чомусь вирішили, що післяоплата – це незаконно і ми всі ховаємось від оподаткування. Ми не проти платити податки. Нас влаштовує навіть касовий апарат. Не влаштовує нас те, що відміняють спрощену систему. Зараз нам потрібно наймати бухгалтера і повністю вести облік… З контрабандою ви боріться на митниці і починайте боротьбу не з малого бізнесу, а з великого, який сьогодні монополізує весь ринок», - говорить пан Олександр.

У його бізнесі, каже, без післяоплати ніяк, адже покупець повинен приміряти товар і має право його повернути. Ухвалені й підписані закони, переконані підприємці, можуть взагалі знищити онлайн-торгівлю в Україні.  

Нагадаємо, закони про нову роботу з РРО та кешбек уже підписані президентом Зеленським та були опубліковані в офіційних виданнях 19 жовтня, а набрати чинності вони мають з 19 квітня 2020 року.

Йдеться про Закон №128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та Закон №129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

Ще на стадії обговорення вони викликали шквал критики серед підприємців. Бізнесові громадські об’єднання подавали до законопроектів низку своїх пропозицій. Але, кажуть, до них ніхто навіть не збирався дослуховуватись.  

Новини Вінниці / «Не вбивайте спрощену систему»: чому у Вінниці підприємці вийшли на пікет під ОДА і облраду (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / «Не вбивайте спрощену систему»: чому у Вінниці підприємці вийшли на пікет під ОДА і облраду (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / «Не вбивайте спрощену систему»: чому у Вінниці підприємці вийшли на пікет під ОДА і облраду (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / «Не вбивайте спрощену систему»: чому у Вінниці підприємці вийшли на пікет під ОДА і облраду (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / «Не вбивайте спрощену систему»: чому у Вінниці підприємці вийшли на пікет під ОДА і облраду (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / «Не вбивайте спрощену систему»: чому у Вінниці підприємці вийшли на пікет під ОДА і облраду (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / «Не вбивайте спрощену систему»: чому у Вінниці підприємці вийшли на пікет під ОДА і облраду (ФОТО, ВІДЕО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї