Na Парижі

Національна стратегія щодо здоров'я школярів: чи ухвалив її Президент?

Новини Вінниці / Національна стратегія щодо здоров'я школярів: чи ухвалив її Президент?
Згідно з документом метою Національної стратегії є формування безпечних, комфортних та здорових умов навчання в закладах освіти, освітнього середовища, яке забезпечує оволодіння учнями компетентностями, необхідними для життя, формування культури безпечної та здорової поведінки.

Згідно з документом, метою Національної стратегії є формування безпечних, комфортних та здорових умов навчання в закладах освіти, освітнього середовища, яке забезпечує оволодіння учнями компетентностями, необхідними для життя, формування культури безпечної та здорової поведінки.

Час на реалізацію стратегії передбачається 2020–24 роками, а її впровадження забезпечуватиметься в межах компетенції спільними зусиллями державних органів, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Згдіно до указу №195/2020 опублікованого на сайті глави держави, Володимир Зеленський схвалив Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі.

"Схвалити Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі", - ідеться в документі.

Зазначається, що стратегію схвалено "з метою забезпечення додержання конституційних прав та свобод дитини, гарантій з охорони дитинства, реалізації прав дітей на освіту, безпечне для життя і здоров’я освітнє середовище, збереження та зміцнення здоров’я підростаючого покоління".

Указом також доручено Кабінету міністрів щорічно затверджувати план заходів із реалізації цієї стратегії.

Деталі згодом...

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї