Новини Вінниці / Настраждалися, але виграли 2:1. Україна взяла три очки у матчі з Північною Македонією (ВІДЕО)

Збірна України перервала невдалу смугу в фінальних частинах чемпіонатів Європи і нарешті здобула перемогу, обігравши Північну Македонію. У першому таймі по голу забили Андрій Ярмоленко і Роман Яремчук. Після перерви гра стала більш нервовою: підопічні Андрія Шевченка вирішили зіграти «на утримання», промінявши рахунок на красу гри. Ці три очки дозволяють нашій команді і далі претендувати на вихід з групи.

Зазначимо, команда Андрія Шевченка перервала серію з 6 поразок поспіль на Євро.

Рахунок у поєдинку на 29-й хвилині відкрив Андрій Ярмоленко. Через 5 хвилин той же Ярмоленко віддав пас Яремчуку, який легко відправив м’яч у ворота суперника.

Балканці скоротили рахунок. Спочатку на 57-й хвилині Бущан відбив мяч після пенальті, але македонці поспішили на добивання і Аліоскі точно пробив у ворота.

На 84-й хвилині не реалізував пенальті Руслан Малиновський.