Na Парижі

Найгучніша прем’єра року - комедія «Жениха викликали, дівчата?» скоро у Вінниці!

Новини Вінниці / Найгучніша прем’єра року - комедія «Жениха викликали, дівчата?» скоро у Вінниці!
Найсвіжіша прем’єра з неймовірним зірковим складом - комедія «Жениха викликали, дівчата?» вже скоро доведе, що життя можна змінити у будь-якому віці!

Найсвіжіша прем’єра з неймовірним зірковим складом - комедія «Жениха викликали, дівчата?» вже скоро доведе, що життя можна змінити у будь-якому віці!

15 березня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського вінничан чекає зворушлива та надзвичайно весела історія про здійснення найбільш нереальних мрій, яку представлять улюблені актори: народні артисти України Тамара Яценко і Євгеній Паперний, заслужені артисти України Тетяна Шеліга і Дмитро Лалєнков, зірки багатьох серіалів та фільмів Олег Коваленко і Сергій Кучера!

- Споглядаючи за кумедними пригодами, ви будете сміятися до сліз! А ще - оціните чудовий живий сольний спів неймовірного дуету Лалєнкова й Паперного та веселі танці, які разюче доповнять комедійне дійство! – інтригують організатори гастролей – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Режисер постановки - Володимир Борисюк.

За сюжетом, дві самотні жінки похилого віку, сестри: одна — колишня акторка, інша — все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть у дуже просторій квартирі, де колись був гомінкий театральний гуртожиток. Самотні… І раптом старшій (актрисі) приходить у голову геніальне рішення!!! — видати молодшу заміж.

І в рівномірному, зі схожими тихими днями, житті починається вир пригод!

Нареченого замовляють у шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не жених, а потім — відразу два женихи… Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого дами приймають за справжнього жениха. У результаті — закохані всі! І весь процес з’ясування стосунків супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями.

У цій захоплюючій комедії у повітрі завжди витають можливості. Здавалося б, простягни руку — і схопиш мрію за хвіст, стягни її з небес на землю — ось тобі і реальність. І не так вже й багато для цього треба.

Кульмінація вистави — у прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здається, ще трохи — і все владнається у цьому недолугому житті… Але…

Творці гарантують, що комедію «Жениха викликали, дівчата?» всі глядачі будуть дивитися, затамувавши подих! Адже вона про кожного з нас. Про життя, кохання, самотність і радість.

- Це вистава про звичайних людей, у яких свої долі, своє життя, – розповідає продюсер Олег Шпанчук. – Завдяки виставі кожен глядач при бажанні зможе зазирнути у своє дитинство, побачити себе теперішнього або майбутнього.

Приходьте 15 березня о 19.00 у театр ім. Садовського на прем’єру  комедії «Жениха викликали, дівчата?» у Вінниці!

Буде і зворушливо, і весело - до сліз! А чудова гра улюблених акторів ще довго зігріватиме ваші серця!

Квитки – від 180 до 550 гривень.

Поспішайте придбати на сайті http://bilet.vn.ua, а також у касах «Магігранду», Будинку офіцерів, театру ім. Садовського, Вінницької Вежі та «Універмагу».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101-00-63, (093)101-00-63.

Новини Вінниці / Найгучніша прем’єра року - комедія «Жениха викликали, дівчата?» скоро у Вінниці!Новини Вінниці / Найгучніша прем’єра року - комедія «Жениха викликали, дівчата?» скоро у Вінниці!Новини Вінниці / Найгучніша прем’єра року - комедія «Жениха викликали, дівчата?» скоро у Вінниці!Новини Вінниці / Найгучніша прем’єра року - комедія «Жениха викликали, дівчата?» скоро у Вінниці!
Сподобалася стаття? Розкажи про неї