Na Парижі

На Вінниччини за використання природними скарбами сплатили понад 1 млрд грн

Новини Вінниці / На Вінниччини за використання природними скарбами сплатили понад 1 млрд грн
Упродовж січня-листопада 2021 року за використання лісів, водних ресурсів, землі та надр Вінниччини користувачі цих природних скарбів перерахували 1 млрд 87,4 млн грн. За словами начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Миколи Суржикова, це майже на 101,0 млн грн більше, ніж надійшло за аналогічний період минулого року.

Як повідомляє пресслужба ГУ ДПС, у загальній сумі надходжень за природні ресурси лідирує плата за землю – близько 87,4%, або 950,2 млн грн. Другою за розміром є рентна плата за користування надрами – 4,9 відсотки або понад 53,1 млн грн. Плата за спеціальне використання лісових ресурсів становить 4,3 відсотки або майже 46,5 млн грн. На рентну плату за спеціальне водокористування припадає решта або більше 37,6 млн. грн.

М.Суржиков підсумовує, що платежі за використання природних скарбів вінницького краю є важливим джерелом фінансування місцевих громад. Адже за 11 місяців 2021 року у їхніх бюджетах осіло близько 93% із зазначеної суми. Отож у своєчасній сплаті, так званих ресурсних платежів, у повноті обліку об’єктів оподаткування, мають бути зацікавлені, насамперед, місцеві громади.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї