Na Парижі

На Вінниччині за вихідні склали адмінпротоколи на 19 п‘яних водіїв

Новини Вінниці / На Вінниччині за вихідні склали адмінпротоколи на 19 п‘яних водіїв
За вихідні 14 та 15 листопада вінницькі патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП на 19-х водіїв. Теоретично вони мають сплатити близько двохста тисяч гривень штрафу. Та практика показує, що суд, а саме він приймає «по протоколам» або не приймає рішення, або правопорушники ігнорують його виконання.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

За вихідні 14 та 15 листопада вінницькі патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП на 19-х водіїв. Теоретично вони мають сплатити близько 200 тисяч гривень штрафу. Та практика показує, що суд, а саме він приймає «по протоколам» або не приймає рішення, поблажливій до водіїв, а іноді правопорушники ігнорують виконання санкцій.

Патрульні поліцейські Вінницької області нагадують, що за  кермування в нетверезому стані, на нього чекає штраф у розмірі 10 200 грн та позбавлення права керування на 1 рік.

Якщо водій чинить таке правопорушення вдруге протягом року, то штраф подвоюється – 20 400 грн – та позбавлення права керувати автомобілем на 3 роки. Якщо ж водій сідає за кермо напідпитку втретє протягом року, то штраф складатиме 40 800 грн, а позбавлення права керування автомобілем – на 10 років.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї